Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Práce v Řecku

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Práce v Řecku

Příspěvekod Zuza » ned 08. úno 2009 18:10:30

Ahojte, byla jsem minulý rok 2 měsíce na Lefkadě, pracovala jsem jako servírka (plus příležitosná pokojská, umývačka nádobí a pomocník v kuchyni). Nepřišlo mi to jako nejlepší ale ani jako nejhorší pracovní zkušenost a původně jsem se vůbec nechtěla vracet. Vzhledem k tomu, jaká je tu u nás nabídka brigád ale zvažuju, že zas někam vyrazím. A teď mám dilema, jet to někam zkusit a doufat, že to dopadne dobře a nebo zkousnout co mi vadilo a jet znovu na to samé místo? Klidně bych zkusila jet někam jinam, kde to neznám, ale nedokážu si moc představit, jak finanční krize zasáhla Řecko a jak konkrétně oblast cestovního ruchu. Dost bych se bála, že přijedu na domluvené místo a dozvím se, že pro mě není práce.
Zuza
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 08. úno 2009 17:41:33

Re: Práce v Řecku

Příspěvekod Rea » pon 09. úno 2009 17:19:51

Ahojky a nechtěla bys k sobě kamarádku můžu vyjet s tebou a můžeme si třeba popř. psychicky pomáhat ;)
Mohu odjet už začátkem března kolem 10.tého... a právě marně sháním spolehlivou kamarádku do zahraničí. Řecko by bylo fajn, ale můžem se poohlídnout i po něčem jiném. Když budeš mít zájem napiš na reannes@seznam.cz
Rea
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 09. úno 2009 17:16:37


Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků