Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Zkušenosti s agenturou Letovamsterdamu.cz

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Zkušenosti s agenturou Letovamsterdamu.cz

Příspěvekod Mk123 » stř 24. led 2018 12:24:27

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli néma někdo zkušenosti s prácí na letišti Schiphol
Dekuji
Mk123
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 24. led 2018 12:19:02

Re: Zkušenosti s agenturou Letovamsterdamu.cz

Příspěvekod Deivoos » pon 05. úno 2018 7:12:06

Dobrý den,
o této brigádě jsem také přemýšlel, proto jsem se rozhodl kontaktovat nějaké osoby, které od tamtud minulé léto přidávali fotky na internet, takže tam opravdu byli. Tady přeposílám jednu ze dvou odpovědi co jsem dostal:

“Zdravím, upřímně, za sebe nedoporučuji. Nebo ano, ale musíte vědět jak si to ošéfovat. Český koordinátor je naprosto neschopný arogantní hejsek. Naprosto přemrštěně drahé ubytování (80 éček za týden myslím), přitom v jedné chatičce nás bylo 8 a byl to celkem fekeš (i když za to nejspíš mohli ti, se kterýma jsem byla v chatce, protože to byli fakt čuňata). Kuchyň byla mega daleko, celé to bylo špatně ošéfované a spánek byl v Holandsku naprostým luxusem (většinou jsem si pospala tak 5 hodin denně MAX.). Zároveň ale musím říct, že samotná práce na letišti byla fajn. To jenom ti češi/slováci, co to zařizují, jsou svině. Pokud opravdu přemýšlíte, jeďte pouze pokud vám je tak 20 a víc (jinak máte menší plat), jeďte na celé ty dva měsíce nebo kolik, protože pokud se rozhodnete, že se chcete vrátit dřív, stejně budete muset doplácet ubytko (s tímhle tam byli mega problémy, jedni se dokonce chtěli soudit) a nabalte si věci jako je varná konvice, lampička a pyracetamol.”
Deivoos
 


Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron