Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Letní brigáda v Anglii

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Letní brigáda v Anglii

Příspěvekod Vašek » sob 25. bře 2017 15:07:53

Zdravím,
chystám se jet v létě (teoreticky od poloviny června až do konec srpna, případně září) pracovat do Anglie, nejspíše přes agenturu Lifechange (operují na portálu engishjobs.cz), pokud by někdo měl zkušenosti s nimi a chtěl se podělit, jen do toho, rád si přečtu :D ... Každopádně, pokud by měl někdo podobný plán (nemusí to být zrovna Anglie, ale ať se tam mluví anglicky ať je za to velký cash! :D ) a nechtělo by se mu jet samotné/mu, můžeme se domluvit a jít do toho společně ;) Neváhejte psát!
Vašek
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 25. bře 2017 12:50:50

Re: Letní brigáda v Anglii

Příspěvekod r0sm3n » pon 03. dub 2017 22:24:19

Čau, já s kamarádem máme stejný plán jak ty, bohužel o agentuře nic nevím, a snažím se taky ledacos najít. Nicméně jsem se už poptával na nabídku dělníka v Anglii, tak uvidím, co mi k tomu odepíšou. Kdyžtak mě kontaktuj na email Rosat@seznam.cz a můžeme se víc domluvit. :)
r0sm3n
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 03. dub 2017 22:18:53


Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků