Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Cesta za prací Anglie/Skotsko

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Cesta za prací Anglie/Skotsko

Příspěvekod Theodore » stř 01. úno 2017 18:35:13

ANGLIE/SKOTSKO. Ahoj všem, v následujících týdnech/měsících plánuji vyrazit za prací do UK. Města zvažuji Edinburg, Liverpool, Manchester. Jelikož mým hlavním cílem bude zejména vydělat si a ušetřit peníze, z mé 2,5 roční zkušenosti v Kanadě vím, že je lepší náklady na bydlení rozpočítat mezi 2 lidi. Pokud plánujete cestu do UK v brzké době také, ozvěte se mi. Jsem z Brna. Díky

email: obcan.vit@seznam.cz
Theodore
 

Re: Cesta za prací Anglie/Skotsko

Příspěvekod srchonza » sob 22. dub 2017 8:42:30

Cau pokut jsi ješte v čr tak bych se pridal muj srcmaly@seznam.cz
srchonza
 

Re: Cesta za prací Anglie/Skotsko

Příspěvekod Jakub » pon 05. bře 2018 9:07:57

Cau pokud si v cr .. pridali bychom se k tobe s pritelkyni jsme s opavy
Jakub
 

Re: Cesta za prací Anglie/Skotsko

Příspěvekod Návštěvník » pon 05. bře 2018 9:09:22

[quote="Jakub"]Cau pokud si v cr .. pridali bychom se k tobe s pritelkyni jsme s opavy[/quote] tel cislo je 735 951 259
Návštěvník
 

Re: Cesta za prací Anglie/Skotsko

Příspěvekod marcel » ned 15. črc 2018 23:56:08

Čau momentálně jsem ve Skotsku kousek od Dundee makam na farmě kdyby něco napiš na email jsem z Liberce je mi 25 let jsem tu taky za výdělkem. ;)
marcel
 


Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků