Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Práce v Anglii

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Práce v Anglii

Příspěvekod David K. » úte 01. bře 2016 15:22:22

Ahoj ;) ,

Jsem student posledního ročníku na univerzitě. V září tohoto roku se chystám já se dvěma kamarády odcestovat do Anglie za práci, respektive zdokonalit si i jazykové zkušenosti na lepší úroveň. Chci se zeptat má někdo nějakou dobrou zkušenost z práci v Anglii popřípadě s ubytováním? ;) Budu rád za jakákoliv doporučení. I za někoho kdo by se k nám připojil. Mockrát děkuji. :mrgreen:

David
David K.
 

Re: Práce v Anglii

Příspěvekod Lukáš K. » stř 22. čer 2016 15:16:34

Ahoj,
já ještě sice pracuji, ale mám také v plánu vyjet v září do Anglie pracovat a zdokonalit si jazyk. Zatím jen zjišťuji nějaké podrobnější informace, ale rád bych se s tebou spojil, popřípadě se k vám přidal. Můj e-mail je kubicek.lukas@centrum.cz , tak se mi prosím ozvy.

Děkuji
Lukáš K.
 


Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků