Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

coolagent

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

coolagent

Příspěvekod hypopendrum » pon 21. pro 2015 17:27:29

takze vazeni chci vam podat osobni nfo.o agenture cool agent,doporucil mi ho kamos kdyz sem s nim makal vanglii a doufam ze se bude smazit v pekle.tenkrat sem byl v manchestru pracoval jako kitchen porter prace jen v noci chtel sem neco lepsiho tak tahle agentura se mnou ani nekomunikovala musel sem jim volat ja z anglie,smlouvu nebo teda nepodepsanej car papiru bez razitka mi poslala nechci tu kreaturu z brna menovat,dale platil sem asi 500liber na uplne jinej ucet nez coolagent,ted uz vim ze to bylo proto aby to neslo dohledat ze sem jim vubec platil,praci mi sehnali v leedsu,a meli to dobre osefovany naka slovenka klenkova mi rekla ze prace je podminena tim ze me budou moct I ubytovat,dyz sem odchazel zjistil sem ze to byl zvast z prace me vykoply za mesic takze to co sem jim platil sem tam ani nevydelal a I plno jinejch lidi vykoply dovedel sem se ze takovimhle systemem ta firma zamestnavala prez agentury normalne,coolagent to samozrejme vedel ale proc neoskubat dalsiho zoufalce?tyhle agentury pouze profitujou na slabem trhu prace,a v mem pripade I na tom ze sem s tou kreaturou z brna nebyl v jedne mistnosti bez moznosti uniku.kdyz sem kecal z kamosem kterej prez ne taky makal ,rekl mi ze podobny smečko udelaly I u nej,kdyz sem o tom mluvil z kreaturou ,tak mi rekla ze vina byla samozrejme na jeho strane,ale to samy uslysite I o me kdyby ste ji vypravely o mem pripade zkratka cool agent nikdy za nic nemuze vina bude dycky na moji strane,no co taky cekate od firmy kde majitelka je Slovak,pohrdam touhle *** rasou a odmitam tuhle *** agenturu
hypopendrum
 

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků