Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Atlantic Nalcor

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Atlantic Nalcor

Příspěvekod Zhor » úte 12. srp 2014 20:43:43

Zdravím, nemá někdo nějaké informace/zkušenosti se společností Atlantic Nalcor? Mělo by se jednat o práci na ropné plošině.
Zhor
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 12. srp 2014 20:40:45

Re: Atlantic Nalcor

Příspěvekod Jean » pát 15. srp 2014 9:30:29

Zdravím, taky jsem s nimi v kontaktu. Chcou zaplatit pojištění před zasláním smlouvy. Vyžebral jsem její kopii. Na čem jsi ty? :)
Jean
 

Re: Atlantic Nalcor

Příspěvekod Zhor » pon 18. srp 2014 21:30:58

Jsem na tom naprosto stejně. Dnes mi přišla kopie smlouvy na email.
Zhor
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 12. srp 2014 20:40:45

Re: Atlantic Nalcor

Příspěvekod zhor1 » stř 20. srp 2014 8:51:21

Ahoj, taky jsem vyskemral kopii. Do předu se mi nic platit nechce. Googloval jsem o 106 a jediné co jsem o spol. našel byl její web.
zhor1
 

Re: Atlantic Nalcor

Příspěvekod Poli » stř 20. srp 2014 16:12:32

Zdravím Vás já jsem uplně ve stejné fázi a taky se mi platit nic dopředu nechce, nevíte ani jestli to nevychází opravdu z nějakých kanadských pravidel? Nerad bych se nechal zaslepit těmi krásnými platovými podmínkami . . .
Ještě nemám odpověď ale nelze to zaplatit až po příletu nebo co napsali Vám do kdy se to má uhradit???
Předem díky nikde jsem nic o společnosti taky nenašel a sedím na tom hodně dlouho. Navíc jsem chtěl být zařazen na jadranské pobřeží a přidělení je kanada nevadí třeba se to tam ještě nerozeběhlo ale ani odůvodnění nenapsali.
Poli
 

Re: Atlantic Nalcor

Příspěvekod Zhor1 » stř 20. srp 2014 17:45:14

Když jsem trval na tom, že to zaplatím až na místě tak mi bylo zděleno následující: "V pripade, ze pracovni kontrakt prijmete v te forme jak bude vydan je nutne pracovni kontrakt podepsat a vratit elektronickou cestou zpet. Po obdrzeni obdrzite udaje pro prevod uhrady pojistne platby. Po slozeni platby ve Vasi financni instituci Vam bude odeslan fyzicky original pracovni smlouvy ve stejnem zneni, ktery musite mit v drzeni po priletu.
V pripade, ze Vam tento kompromis nevyhovuje oznamte prosim zadost o vyrazeni z registrace."
Zhor1
 

Re: Atlantic Nalcor

Příspěvekod Jean » pon 25. srp 2014 10:37:39

Pro dotvoření celkového obrazu vám snad bude stačit tohle :D
http://whois.domaintools.com/atlantic-nalcor.com
mějte se pěkně kucí, čáu.
Jean
 

Re: Atlantic Nalcor

Příspěvekod Hmmm » pon 25. srp 2014 13:24:32

Konec pohádky : (
Dobrá práce Jean :))
Hmmm
 

Re: Atlantic Nalcor

Příspěvekod Pohan » čtv 04. zář 2014 23:17:04

Ahoj, tak asi takto....jde vidět že všichni jste odevzdali potvrzení od lékaře, rejstřík trestu apod.tak jste daleko jako Já. Já jsem jim psal, že nezaplatím předem pojištění, když nechápu proč volám na jejich telefonní číslo a je tam stále záznamník?U tak Velké firmy by v kanceláři byla alespoň jedna noha....po dalším zjištění jsem zjistil, že z jejich emailu uvedeném v přihlášce a na jejich stránce, někdo v AA Anonci v únoru prodával nějaké čerpadlo. ...že by se zabírala takováhle firma v čr prodejem čerpadla?A to jejich telefonní číslo je zpoplatněno Vysokým tarifem.Takže můžeme jen doufat, že nikdo nezneužije naše osobní údaje.MĚ potom bylo oznámeno, že jsem nekomunikoval a tudíž jsem vyřazen z evidence na práci. Po vysvětlení proc se nemůžu dovolat do Kanady mi už neodpověděli.Tedy kdyby něco ať se bráníme, napište mi:petrcvarta@seznam.cz
Pohan
 

Re: Atlantic Nalcor

Příspěvekod adrian » sob 13. zář 2014 13:46:36

chalani mne to prislo taktiez a dal som firmu preverit v spolocnostiach poistovacich aj v nalcor energy ktory riesia pracu na tej plosine uz viac rokov. Ci je to ojeb sa uvidi zs par dni. Ak mate niekto nieco nove, prispejte skusenostou.
adrian
 

Další

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron