Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

ATEP - zkušenosti Work and Travel USA

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

ATEP - zkušenosti Work and Travel USA

Příspěvekod PetrHl » stř 30. říj 2013 15:13:59

Ahoj všem,
rád bych se podělil o svoje zkušenosti z léta v Americe, které mám úspšeně za sebou. Protože jsem se před odjezdem rozhodoval na základě různých referencí, chtěl bych přispět i svojí troškou do mlýna. Byl jsem s kamarádem v USA přes agenturu ATEP. Nejprve jsme si v prosinci vybrali pozici a zaplatitli poplatek. Prošli jsme martýriem vyplňování a nakonec v klidu odjeli. Všem doporučuji do USA jet, dokud jste stduenti, je to opravdu dobrý zážitek. Měli jsme od agentury ATEP zajištěnou práci i bydlení, s obojím jsme byli spokojeni. Se zaměstnavatelem jsme si padli do oka a doufáme, že se letos do Ameriky, pokud nám studijní povinnosti dovolí podíváme znovu. Pokud se budete rozhodovat mezi agenturami, věřím, že většina z ich nabízí dobré služby, my jsme zvolili zrovna Atep a byli jsme až na pár drobností spokojeni. Takže rád předám tuto svoji zkušenost dál a doporučím! Pokud budete mít zájem, rád podám více info emailem.
PetrHl
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 30. říj 2013 15:06:55

Re: ATEP - zkušenosti Work and Travel USA

Příspěvekod Lenka123 » úte 26. lis 2013 21:25:17

A mužu se zeptat, kde jste přesně byli? Je něco, na co si dát pozor? :)
Lenka123
 

Re: ATEP - zkušenosti Work and Travel USA

Příspěvekod Mar » úte 07. říj 2014 16:29:16

Ahoj, my teda měli s ATEPem problémy už od začátku. Paní Malá neodpovídala na maily nebo po nějaké době zjistila, že nám vlastně dala jiné informace... Dálší problém nastal po příletu do Montauku. 6 holek dali na Seascape - sklepní místnost, kde nám zplesnivělo co mohlo (ATEP však za kvalitu ubytování neručí, takže to Malou nezajímalo). Za to jsme měly zaplatit druhou zálohu, o které nám nikdo nic neřekl a jelikož výplatu jsme měly dostat až za 2 týdny (i přes to, že nám paní Malá tvrdila, že výplata se dostává každý týden), ocitly jsme se bez peněz. Rada paní Malé? "Pujčte si od rodičů."!!! Koordinátor přímo v Montauku nebyl o moc víc ochotný. To je jenom ve zkratce. Bohužel i ostatní v Montauku měli s ATEPem stejnou, ne-li horší zkušenost.
Mar
 

Re: ATEP - zkušenosti Work and Travel USA

Příspěvekod Klara Pavlickova » ned 26. říj 2014 0:13:07

Ahoj děcka,
já a kamarádka jsme letos také byli a ATEPEm na Cape Codu. Naše zkušenost byla parádní a letos bychom se rádi podívali někam na západní pobřeží, nemáte někdo zkušenost nebo typ na nějaký job v Kalifornii? Navštívili jsme ji během cestování a byla skvěla. Pokud by to nevyšlo, uvažujeme o návratu zase na Cape Cod. Je to báječné místo na prázdniny - práce byla fajn, dělali jsme pokojské v hotelu ale za pěkných 10 USD na hodinu a občas byly i nějaké tips takže jsme si pěkně vydělaly Místo a lokalitu Cape Cod doporučuju všem, co mají rádi moře a teplé počasko.
Klara Pavlickova
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 26. říj 2014 0:04:02

Re: ATEP - zkušenosti Work and Travel USA

Příspěvekod W&T » úte 29. lis 2016 23:48:21

Ahojte, prosím vás nevedeli by ste mi niekto poradiť nejaké dobré agentúry na W&T pogram ? Ďakujem
W&T
 

Re: ATEP - zkušenosti Work and Travel USA

Příspěvekod Lukáš » úte 29. lis 2016 23:53:45

W&T píše:
> Ahojte, prosím vás nevedeli by ste mi niekto poradiť nejaké dobré agentúry na W&T
> pogram ? Ďakujem


Ahoj,

hodně bych dal na zkušenosti kamarádů. Já jsem jel s czech us na doporučení od kámoše, co už s nimi byl, a naprosto v pohodě. Asi nejlepší léto v životě. Fakt jsme procestovali celej západ a práce v zábavním parku byla celkem zajímavá. Někdy to bylo dost náročný, ale to tak je asi všude. Držím palce
Lukáš
 

Re: ATEP - zkušenosti Work and Travel USA

Příspěvekod W&T » stř 30. lis 2016 0:03:07

Lukaši- Už som tiež počula o Czech-us od kamarátov aj som si pozerala stránku czech-us.cz kde majú všetky programy dobre popísané.. len ma zaujimali nejaké skúsenosti a názory bývalých učastníkov.. vedel by si mi doporučiť nejaké dobré miesta kde môžem zažiť super leto ?.. ( pláž, teplo, párty). Rozmýšlam tiež nad plavčíkom. Nie je to dost náročná práca ? Ďakujem
W&T
 

Re: ATEP - zkušenosti Work and Travel USA

Příspěvekod plavčík W&T » stř 30. lis 2016 0:09:34

Ahoj, taky jsem byl na plavčíkovi pres Czech-us, bazenový plavčík není až tak nároční.. vubec bych se toho nebál když umíš trochu plavat a taky základy AJ. Pro mne to bylo super léto plné zážitku a zkušeností.
plavčík W&T
 

Re: ATEP - zkušenosti Work and Travel USA

Příspěvekod jedlik » ned 04. pro 2016 15:30:49

Ahoj, já jsem byl na WAT celkem 3x a to 1x na plavčíkovi s czechusem a 2x s atepem v OCean City jako server -obojí bylo super. Plavčík byla trochu víc nuda, ale pohoda, jako čísník sem si víc vydělal ale víc se nadřel. Spokojenej sem byl i s Czech-us i s Atepem... Pavel J.
jedlik
 

Re: ATEP - zkušenosti Work and Travel USA

Příspěvekod Jarosj » čtv 15. pro 2016 11:41:22

W&T píše:
> Lukaši- Už som tiež počula o Czech-us od kamarátov aj som si pozerala stránku czech-us.cz
> kde majú všetky programy dobre popísané.. len ma zaujimali nejaké skúsenosti a
> názory bývalých učastníkov.. vedel by si mi doporučiť nejaké dobré miesta kde môžem
> zažiť super leto ?.. ( pláž, teplo, párty). Rozmýšlam tiež nad plavčíkom. Nie je
> to dost náročná práca ? Ďakujem

Super léto se dá zažít naprosto všude, záleží spíš na lidech než na místě :). O czech us vím, že mají velkou zkušenost s plavčíkováním :D , proškolí tě ještě před odletem do USA :) To si myslím, že ušetří nějaký ten stres během prvních týdnů v USA :)
Jarosj
 


Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků