Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Prinos prace v zahranici pro cloveka?

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Re: Prinos prace v zahranici pro cloveka?

Příspěvekod Barbora » pon 29. čer 2009 14:48:48

Ahoj, pro mě byl první delší pobyt v zahraničí úplně super - našla jsem si nové kamarády, poprvé jsem se starala jen sama o sebe a musela si všechno zařídit. Dalo mi to všechno, o čem píšeš, ale je pravda, že změny jsem si uvědomila až hodně zpětně a nejvíc po víc než ročním pobytu v cizině. Každopádně ale pobyt v zahraničí neuškodí, minimálně se každý zlepší v cizím jazyce. I kdyby to byl jediný přínos, stojí to pořád za to :-)
Barbora
 
Příspěvky: 202
Registrován: stř 27. úno 2008 15:12:20

Re: Prinos prace v zahranici pro cloveka?

Příspěvekod Bára » úte 30. čer 2009 9:08:07

Je na každým, co od pobytu v zahraničí očekává. Já chtěla umět anglicky, tak jsem dělala aupair, právě proto, abych neuměla spíš polsky. Ale i když děláš s Polákama, tak se přece můžeš snažit učit jazyk jinak, třeba v jazykovce. A hlavně je důležitý, že jsi v cizí zemi, kde se tím jazykem pořád mluví. Ale jazyk není jediný plus, já jsem na sebe třeba vždycky tak trochu hrdá, když si uvědomím, že jsem to dokázala a žila v cizí zemi v cizí rodině a všechno bylo úplně v pohodě.
Bára
 
Příspěvky: 182
Registrován: úte 05. kvě 2009 11:46:42


Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků