Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Práce v Norsku

Povídání o Vašich cestách a zážitcích z nich.

Práce v Norsku

Příspěvekod mizhel » pon 02. dub 2012 8:31:18

Ahoj lidi, jelikož Norsko bylo vždycky mým snem v létě bych chtěla jet pracovat do Norska nejlépe na farmu na práci mi nezáleží ale nemám tolik zkušeností. Prosím Vás nemáte někdo nějaké kontakty kde by mohly mít ještě volné místo??? MOc prosím o pomoc :)
Pro ty co už v Norsku mají zkušenosti: Mohu v létě odjet a najít si práci na místě?? co si o tom myslíte je to nejspíše nemožné ale vždycky se nějaká šance najde. Děkuji za jakoukoliv radu:))) Míša :)
mizhel
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 01. dub 2012 15:41:40

Re: Práce v Norsku

Příspěvekod Fixinela » čtv 09. srp 2012 14:20:58

Když sháníš brigošku na léto do Skandinávie až v dubnu, tak Pánbůh potěš. Takovéto brigády se totiž shání už od podzimu předchozího roku. Okay?
Fixinela
 

Severské listy

Příspěvekod Návštěvník » čtv 09. srp 2012 14:26:01

Sorry, zapomněla jsem: Když chceš vědět o Skandinávii víc, tak čti http://www.severskelisty.cz Ale fakt čti, ne že místo čtení tam zase vrazíš dotaz, že sháníš brigádičku a budeš čekat, jak Ti všichni budou spěchat helfnout.

Pokud potřebuješ pomocnou ruku, najdeš ji většinou na konci vlastní paže, že?
Návštěvník
 

Re: Práce v Norsku

Příspěvekod Romana » úte 29. led 2013 13:28:01

Ahoj, taky hledám práci v Norsku nebo sousedních severských zemích. Na googlu jsem toho moc nenašla, např. http://www.czechtimes.cz/nabidky-prace. Má někdo další osvědčené tipy, kde hledat? díkes
Romana
 


Zpět na Pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků