[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 118: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
nazkusenou.cz • Zobrazit téma - Zkušenosti

Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Zkušenosti

Povídání o Vašich cestách a zážitcích z nich.

Zkušenosti

Příspěvekod renata.jureckova » stř 21. črc 2010 12:28:43

Ahoj,všichni.Chci vycestovat za hranice,nejlépe do VB za studiem a za prací,ale po přečtení příspěvků jsem úplně
znechucená,zklamaná a zničená.Copak se nenajde někdo,kdo má DOBRÉ zkušenosti ??? Zatím čtu jen o samých
podvodnících apod.Copak se nenajde aspoň jediná solidní agentura? Strávila jsem spoustu hodin u počítače,
pročítala dokola různé nabídky,ale teď si říkám,jestli to vůbec mělo smysl.
Tak znovu se ptám:existuje aspoň nějaká SOLIDNÍ AGENTURA ???
renata.jureckova
 

Re: Zkušenosti

Příspěvekod PetrM » čtv 22. črc 2010 8:46:23

PetrM
 
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 18. úno 2010 12:37:21

Re: Zkušenosti

Příspěvekod kaja » čtv 13. led 2011 0:39:25

ahoj chtěl jsem se tě zeptat jestly jsi už našla dobrou agenturu chci taky vycestovat všichni jenom slibují a chcou peníze dopředu tak nevím komu mam věřit
kaja
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 13. led 2011 0:27:23

Re: Zkušenosti

Příspěvekod jsmorrison55 » stř 26. led 2011 14:15:22

jediný způsob, jak zajistit, aby agentury je požádat o právní povolení. nebo přejděte na velvyslanectví nebo pobočka vlády, která se zabývá zahraniční záležitosti, a jít ven ze země. zjistit, zda tato agentura je uvedena v jejich autentickém agentur seznamu.
jsmorrison55
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 26. led 2011 14:09:28
Bydliště: Las Vegas

Re: Zkušenosti

Příspěvekod apolenar » úte 01. úno 2011 23:35:56

zdravim lidi taky bych chtel jen varovat že agentury v ČR jsou podvody,nekale praktiky jim nejsou vubec cizí, ano pošlou vas sice do zahraničí,ale tam vas jeste víc oberou o penize nez v ČR takže pozor na to a proboha lidi raději sami páč "budete mít akorát drahou"dovolenou škoda dát peníze pododníkům!!!!!
apolenar
 

Re: Zkušenosti

Příspěvekod Icidur » pon 07. bře 2011 13:45:33

Ja nevim proc vubec jezdit pres agenturu. Jo, sice jsem taky pres SA v Irsku. Ale ted jsem si nasel praci v Anglii, kterou jsem si vyhledal na strankach governmentu (neco jako nas portal.mpsv.cz) a ubytovani jsem si taky nasel sam. Sice vam to nejakej cas bude trvat (asi 50emailu) ale myslim ze se vzdycky neco najde. Usetrite penize a kdyz se neco pokazi, tak to nemusite svadet na agenturu ;)
Icidur
 

Re: Zkušenosti

Příspěvekod Tom » pon 13. úno 2012 18:23:10

Vsade citam, ze ludia su nespokojny a neveria a asi na to maju aj patricne dokazy. Avsak malokedy najdete ludi a to zrovna na forach, ktori by boli spokojni, ci uz so servisom, alebo ''outcomom'' celej spoluprace s agenturou.
Ja som bol v Aus., sice to bol studijny pobyt, cize pracu a podobne veci som si musel zariadit sam..no moja agentura ma vobec nekrmila nezmyslamy, samozrejme som zaplatil registracny poplatok (ktory nebol drahy)ale to je samozrejme. Vedel som, ze mi tam nebudu padat pecene holuby do huby a s tym pocitom som tam aj odchadzal.
Alfa Agency (agentura cez ktoru som isel), bola ale vzdy nablizku ked som potreboval predlzit studium alebo viza a pod. Nakoniec som tam ostal studovat par rokov a za to mozem podakovat len a len agenture, ktora mi vybrala skolu na mieru, mesto ake som si prial, zabezpecila ubytko, dokonca mi dala kontakty na byvalych studentov, ako referencie aby som mal co najviac info.
Co chcem povedat je, ze vynimky existuju a pre mna to bola Alfa Agency.
Tom
 

Re: Zkušenosti

Příspěvekod JosefHoloubek » pát 30. bře 2012 20:00:58

Ahoj,
pro všechny, co se chytají, nebo už do Londýna odjeli a nevědí si moc rady, bych rád doporučil tyto internetové stránky:

www.londyn2012.wbs.cz

Najdete tu všechny potřebné informace (pohromadě), co vše udělat před odjezdem, během pobytu a po příjezdu zpět do své vlasti.

Přeji všem mnoho úspěchů a věřím, že Vám tyto internetové stránky alespoň trošku pomohou ve Vašem snažení a dosáhnutí vytyčeného cíle...

S pozdravem,

Josef Holoubek.

Email: JosefHoloubek@seznam.cz
Skype: JosefHoloubek
JosefHoloubek
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 30. bře 2012 19:58:43

Re: Zkušenosti

Příspěvekod Marek90 » ned 03. čer 2012 15:55:38

Taky musím, říct, že to není poprvý co čtu jak agentury jenom okrádaj ale an druhou stranu, co čekat od malých agentur, já bych do toho nešel, kord když to je můj první výjezd. Já si v současné době řeším práci v UK v oboru hotelnictví, řeším to přes Student Agency, chci mít jistotu, oni to řeší následně přes další ag. v UK s kterou maj smlouvu. Poplatek se samozdřejmě taky platí, vyjde to cca kolem 10 000, s tím, že první zálohu zaplatíte hned (kolem 4000) a zbytek v okamžiku kdy už máte potvrzený místo, + náklady do začátku, nějaký to pojištění. Chce to jen reference apod. nezbytnosti. Však mrkněte se sami: http://www.studentagency.cz/pracovni-a- ... HAMPS.html
Marek90
 

Re: Zkušenosti

Příspěvekod lukas60355 » čtv 05. čer 2014 22:29:30

cau
chtěl bych se zeptat jestli někdo neví o agenture ktera by mi byla schopna zkombinovat praci nakou mensi a studium neumim moc dobře anglicky a chtěl bych ji umět dekuji za odpoved
lukas60355
 

Další

Zpět na Pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron