Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Kluk jako Au Pair v USA

Povídání o Vašich cestách a zážitcích z nich.

Kluk jako Au Pair v USA

Příspěvekod AuPairrr » čtv 17. kvě 2018 23:23:00

Ahoj,

mám už rok po maturitě, i když jsem původně nechtěl na VŠ, tak jsem se rozhodl jí alespoň zkusit, nicméně jsem začal trávit více času na brigádě než v práci a začal zaostávat v druhém semestru v některých předmětech, takže jsem se rozhodl, že bych s VŠ nejraději sekl a trávil nějaký čas jako Au Pair v USA, hlavně proto, že USA byla vždycky můj sen a rád bych se ještě více zlepšil v angličtině. Chtěl jsem se zeptat, jestli neznáte nějaké agentury (i zahraniční), které berou v rámci programu Au Pair i kluky, případně poradit, kde bych si mohl sám najít rodinu? Zatím jsem při dotazu na USA obdržel odpověď, že berou pouze do UK, do USA hlavně dívky. Vím, že povinnosti Au Pair jsou hlavně o práci s dětmi a péčí o domácnost, což mi problém nedělá, od mala jsem se staral o mladšího sourozence a o domácnost já, jelikož rodiče trávili dříve hodně času v práci, mám řidičský průkaz i střední znalosti anglického jazyka, ze kterého jsem maturoval. Co se délky pobytu týče, chtěl bych jet minimálně na rok, pokud bychom si s rodinou sedli, tak klidně i dva, což je v USA asi maximum. S rodiči doma vycházím dobře, tak nějak však v kostech cítím, že potřebuji změnit prostředí, naučit se pořádně jazyk a poznat svět taky odjinud. Budu rád za Vaše rady. :)
AuPairrr
 

Zpět na Pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron