Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

jazyková škola Britannika

www.jazykovekurzypraha.cz uvodni logo
 
Kontaktovat agenturu a získat další informace

Vážení zájemce o výuku, vítejte v JŠ Britannika!

JŠ Britannika byla otevřena v roce 2009 v centru Prahy. Od té doby získala pověst populární školy, a to díky zajímavému výukovému programu, kvalitním lektorům, systému zapůjčení učebnic, příznivým cenám a atraktivním nabídkám pro věrné zákazníky. Ročně u nás absolvuje kurzy cca 1 300 studentů od teenagerů po důchodce. Mezi věrné zákazníky patří i studenti, kteří docházejí na kurzy od samotného vzniku školy.

Vyučujeme deset světových jazyků. Nabízíme individuální, firemní a skupinové kurzy všeobecného zaměření, konverzační kurzy, obchodní, specializované, přípravu ke zkouškám nebo také intenzivní a víkendové kurzy.

Novinkou jsou i studijní pobyty v zahraničí. Mezi ně patří oblíbené destinace jako Malta, Itálie a Španělsko.

Kontakty

 • jazyková škola Britannika, Praha 2, Bělehradská 79, Praha 2
  info@jazykovekurzypraha.cz  | 777 779 159

Jazykové pobyty na Maltě

Proč studovat angličtinu na Maltě?

Studium angličtiny na Maltě nabízí ideální způsob, jak za poměrně krátkou dobu získat základy angličtiny nebo se v ní alespoň zdokonalit. Za pouhý týden absolvujete 20 lekcí angličtiny, navíc budete mluvit, mluvit a mluvit i mimo školní stěny – v obchodě, restauraci, s novými přáteli a v hostitelské rodině, na pláži… Několik týdnů na Maltě se bude rovnat půlročnímu studiu v České republice. Je to skutečně raketový posun, a za čtyři týdny výuky postoupíte až o jednu jazykovou úroveň! Po ukončení výuky navíc získáte mezinárodně uznávaný certifikát, který bude nenahraditelnou součástí při hledání nové práci nebo při dalším studiu v zahraničí. Maltské jazykové školy jsou v Evropě vysoce respektovány a nabízejí vynikající výuku a doplňkové programy pro studenty. Malta je také perfektní destinací pro studium angličtiny spojené s poznáváním přírodních i kulturních památek.

Jazykový pobyt na Maltě v akreditované jazykové škole English Language Academy

English Language Academy / ELA byla založena v roce 1988 a nachází se v krásném městečku Sliema, které je blízko k pláži, restauracím a obchodům.

 • ELA je zakládajícím členem FELTOM – Společenství organizací vyučujících anglický jazyk na Maltě a je držitelem licence maltského ministerstva vzdělávání. Škola je také partnerem Language Studies International.
 • Akademie je první a jedinou školou, která nabízí nový TOEFL iBT test.
 • Ve škole panuje rodinná atmosféra, skupinky jsou malé a mezinárodní. Kurzy jsou určený jak pro dospělé tak i teenagery a děti již od 4 let.
 • Pedagogický sbor akademie ELA tvoří učitelé, kteří jsou držiteli mezinárodního pedagogického certifikátu TEFL.
 • Základní vyučovací metodou je technika přímé komunikace.
 • Metody výuky jsou zaměřeny především na plynulost a přesnost vyjadřování.
 • Akademie ELA se specializuje i na výuku odborné angličtiny v různých profesích, a to například zdravotnictví, právo, bankovní služby, účetnictví, zkoušky pro Cambridge First Certificate a další.
 • Škola poskytuje připojení na internet zdarma.
 • Po ukončení kurzu na akademii získávají studenti certifikát o absolvování studia.

Klikněte pro další informace o jazykovém pobytu na Maltě v akreditované jazykové škole English Language Academy – informace o ubytování, o cenách, termíny jazykových pobytů, reference studentů…

Jazykový pobyt na Maltě v jazykové škole Berlitz

Jazykové centrum Berlitz je přední světová společnost poskytující jazykové služby po celém světě. Tato firma má 130letou historii a miliony úspěšných absolventů. Časem ověřené metody Berlitz jsou neustále doplňovány novými informacemi a moderními multimediálními materiály k výuce.

Metoda Berlitz

 • Cílem této metody je učit studenta jazyku způsobem, jakým si v dětství osvojil svou mateřštinu. Začíná se od nejjednodušších frází, jejichž smysl student intuitivně vytuší. Studenti se především musí naučit uvažovat v novém jazyce, nesmí si jednotlivé věty překládat z mateřštiny. Nová slova si spojují přímo s předměty a koncepty, nikoli se slovy ve svém rodném jazyce.
 • Studijní program neobsahuje žádnou formální výuku gramatiky. Místo toho si žáci osvojují gramatický systém daného jazyka přirozeně tím, že jej používají v konverzaci.
 • Jazykové centrum Berlitz je situováno na Maltě ve městu St. Julians. Jedná se o krásný turistický resort vybudovaný okolo mořské zátoky. Škola disponuje 16 komfortními, světlými a plně klimatizovanými učebnami.
 • Pedagogický sbor Berlitz tvoří lektoři – rodilí mluvčí, kteří jsou plně kvalifikovaní a trénovaní dle metody Berlitz.
 • V kurzu se používá unikátní inovativní výukový materiál BerlitzEnglish™ doprovázený materiály na CD, DVD a také časopis Passport.
 • Centrum Berlitz se nachází 200 metrů od nejpopulárnějšího plážového klubu na Maltě a nejstaršího kasina Dragonara.
 • Hlavní autobusová zastávka je pouhých 100 metrů od školy.
 • Ve škole je knihovna, ve které si můžete zapůjčit zjednodušenou četbu
 • Škola nabízí připojení na internet a Wi-Fi zdarma.
 • Výuka probíhá v dopoledních a odpoledních hodinách. Kurzy jsou určeny jak pro dospělé, tak pro teenagery od 12 lét.
 • Po ukončení kurzu získávají studenti certifikát o absolvování studia.
 • S ubytováním v apartmánech, hostitelské rodině nebo 5hvězdičkovém resortu Radisson Blue přímo u Středozemní­ho moře.

Klikněte pro další informace o jazykovém pobytu na Maltě v JŠ Berlitz – o ubytování, o cenách, termíny jazykových pobytů, reference studentů…

Jazykový pobyt na Maltě v Jazykové škole Sprachcaffee

Jazyková škola Sprachcaffe na Maltě má úžasný kampus z přírodních maltských materiálů a kamenů, což reflektuje ducha Středomoří. Kampus tvoří nejen klimatizované a útulné učebny, ale i vlastní ubytování (apartmány), velký venkovní bazén, exotické zahrady, milá kavárna a společná místnost pro studenty. Je to opravdový ráj pro studium, kde Vás bude výuka bavit. Získáte spoustu nových kamarádů z celého světa a zbavíte se ostychu mluvit anglicky.

Klikněte pro další informace o jazykovém pobytu na Maltě v Jazykové škole Sprachcaffee – informace o ubytování, o cenách, termíny jazykových pobytů, reference studentů…

Jazykový pobyt na Maltě v Jazykové škole EC Malta

Jazyková škola EC se nachází v rušné části ostrova St. Julian’s, hlavního centra zábavy na Maltě. Všude jsou obchody, restaurace, butiky, kina, směnárny, bary, diskotéky, internetové kavárny a hotely. Písečná pláž je vzdálena osm minut chůze od školy. Jazyková škola EC patří k největším školám angličtiny na Maltě.

Klikněte pro další informace o jazykovém pobytu na Maltě v Jazykové škole EC Maltay – informace o ubytování, o cenách, termíny jazykových pobytů, reference studentů…

Jazykové pobyty v Londýně

Proč studovat angličtinu v Anglii?

Londýn je unikátní metropolí s multikulturními obyvateli, bohatou historií, tradičními britskými hospodami a světově proslulými muzei. Je to úžasné město, kde si každý najde něco zajímavého (obrazárny, parky, muzea, puby, historické budovy, nádhernou zoo, kluby, koncerty).

Jazykový pobyt v Anglii v Jazykové škole Oxford International London Central

Škola Oxford International London Central získala dvakrát (2011 a 2013) ocenění STM Star Awards za nejlepší školu angličtiny v Evropě. Škola má 14 tříd ve dvou patrech, je zde klubovna s kavárnou, kde můžete sledovat televizi nebo filmy na DVD přehrávači, počítačová učebna, internet a WiFi zdarma. Studovna je otevřená odpoledne. Škola sídlí přímo v centru Londýna, 200 metrů od Oxford Street, nejznámější nákupní ulice v Londýně. V blízkosti školy je hned několik stanic metra.

Klikněte pro další informace o jazykovém pobytu v Anglii v Jazykové škole Oxford International UIC

Jazykový pobyt v Anglii v Jazykové škole Sprachcaffee

Sprachcaffe Londýn byla založena v roce 1990 a nachází se na západě Londýna ve čtvrti Ealing, kam se dostanete z centra za pouhých 20 minut. Stejně tak je výborně dostupná z letiště Heathrow. Škola disponuje moderně vybavenými učebnami s audiovizuální technikou, společenskou místností a počítačovou učebnou s bezplatným přístupem k internetu po celý den.
Tip: Ve škole si lze otestovat své znalosti v rámci mezinárodně uznávané zkoušky Cambridge, kterou lze složit přímo zde.

Klikněte pro další informace o jazykovém pobytu v Anglii v Jazykové škole Sprachcaffee

Doporučení od našich studentů

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled

Články o nás

zahraničí

Jak si vybrat zahraniční jazykový kurz

Výběr jazykového kurzu, který bude přesně splňovat vaše touhy a požadavky, je nejlepší způsob jak naplnit očekávání, dosáhnout stanovených cílů a jak si usnadnit příští studijní nebo pracovní léta. Proto je velmi důležité vybírat pečlivě. Druhý díl seriálu o studiu v zahraničí přináší hlavní kritéria pro výběr nejvhodnějšího jazykového pobytu pro vás.

Číst článek Jak si vybrat zahraniční jazykový kurz

kufr

Jak sbalit kufr na zahraniční pobyt

Chystáte se na jazykový kurz v zahraničí nebo už balíte kufry a odlétáte na zahraniční brigádu? Jazykové i pracovní pobyty obvykle nejsou na jeden týden a vaše zavazadla asi budou vážit nějaký ten kilogram navíc. I v tomhle případě se však za nadváhu platí. Následující článek vám chce s balením pomoci a přináší pár tipů, jak se sbalit dobře.

Číst článek Jak sbalit kufr na zahraniční pobyt


oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook