Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Aupair plus

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Aupair plus

Příspěvekod Jana7 » úte 11. čer 2019 19:15:52

Česko/anglická rodina žijící na okraji Londýna (Bromley - 18 min vlakem do centra Londýna) hledá aupair plus pro své dvě děti (6,1 let) . Ideálně nástup začátkem srpna.

Slečna by měla být veselá, usměvavá avšak zodpovědná, pracovitá a se smyslem pro pořádek.
Dcera chodí do školy a syn do školky 2x týdně.

Jednalo by se cca o 35 hodin týdně.

Vyžadujeme také pomoc při lehkých domácích pracích a občasný babysitting.

Nabízíme 120 liber týdně kapesné, vlastní pokoj, vlastní sprchový kout a toaletu a samozřejmě stravu.
Možnost si přivydělat úklidem pokud by byl zájem.

Znalost angličtiny a řidičský průkaz nejsou podmínkou.

V případě zájmu mi prosím napište něco o sobě na email
Jana7
 

Re: Aupair plus

Příspěvekod Zacharova.terezka » stř 03. črc 2019 21:19:52

Dobrý den, zaujala mě Vaše nabídka, ,kde sháníte au-pair pro Vaše dvě děti. Chtěla bych se zeptat, jestli je nabídka stále aktuální? Je mi 21 let, mám vystudované gymnázium a chtěla bych momentálně vycestovat. Mohla bych nastoupit začátkem září. Budu velice ráda, když se mi ozvete. Přeji hezký zbytek dne.
S pozdravem, Zacharová
Zacharova.terezka
 

Re: Aupair plus

Příspěvekod Zacharova.terezka » čtv 04. črc 2019 13:01:01

Přikládám svůj e-mail:
Zacharova.terezka
 

Re: Aupair plus

Příspěvekod Ivana Kubankova » úte 09. črc 2019 8:13:50

Dobrý den,

mám velký zájem o Vaší nabídku. Jediné co, mohu nastoupit až od začátku října. I když po domluvě s mým zaměstnavatelem bych teoreticky mohla už od září.

Jinak - pracuji v kavárně. A aktuálně se mé práce pohybovala vždy okolo práce s lidmi - kavárna, call centrum, bistro. Takže co se týče komunikace, nemám vůbec problém.

Něco o mne teď - jak jsem říkala, jsem komunikativní, pozitivní a energický člověk. Děti mám ráda, ač své zatím nemám, jinak bych se zde nemohla hlásit samozřejmě.
Ale mám zkušenosti s hlídáním dětí mám se dcerkami od své sestry, dále se syny od mé tety.

Budu se těšit na Vaší odpověď. Zde přikládám svůj email :

Hezký den přeji.
Ivana Kubankova
 

Re: Aupair plus

Příspěvekod Albrechtova » čtv 15. říj 2020 11:27:54

Dobrý den je to pořad aktuální ?
Albrechtova
 


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron