Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledame Aupair do Anglie

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Hledame Aupair do Anglie

Příspěvekod Ang » sob 28. dub 2018 18:43:01

Ahoj
Jsme velice mila cesko-anglicka rodina asi 25 min. od centra Londyna a hledame milou, pratelskou, nezavislou, casove flexibilni divku ktera ma rada deti a detske aktivity.
Pokud mas zajem, ozvi se na.
Zatim ahoj
Ang
 

Re: Hledame Aupair do Anglie

Příspěvekod Zdeňka » stř 02. kvě 2018 18:08:22

Dobrý den měla bych zájem o práci hlídání vašeho prcka jestli je inzerát aktuální osvědčení sice nemám pouze vlastní zkušenosti je mi 33 let mám dvě dcery žijí v londýně hezký den Zdeňka
Zdeňka
 

Re: Hledame Aupair do Anglie

Příspěvekod Barča » stř 16. kvě 2018 21:47:55

Dobrý den,
je tento inzerát ještě aktuální?
Jsem studentka pedagogické střední školy v Jihlavě, je mi 21 let. Hledám brigádu a zároveň zdokonalení v anglickém jazyce. Děkuji za odpověď.

Bára :)
Barča
 

Re: Hledame Aupair do Anglie

Příspěvekod martinadulajova » pon 28. kvě 2018 10:32:39

Dobrý den, hledám práci co brigádu jako aupair, ale ne přes žádné agentury. Jmenuji se Martina a je mi 19 let. Váš inzerát mě zaujal. S hlídáním mam bohaté zkušenosti, Kdyby jste měl/a zajem mohi Vam zaslat nejake reference. Stále ještě někoho sháníte? Můj email je
moje telefonni číslo 725816077.
Děkuji za odpověď Dulajová Martina
martinadulajova
 

Re: Hledame Aupair do Anglie

Příspěvekod martinadulajova » pon 28. kvě 2018 10:34:21

Dobrý den, hledám práci co brigádu jako aupair, ale ne přes žádné agentury. Jmenuji se Martina a je mi 19 let. Váš inzerát mě zaujal. S hlídáním mam bohaté zkušenosti, Kdyby jste měl/a zajem mohi Vam zaslat nejake reference. Stále ještě někoho sháníte? Můj email je
moje telefonni číslo 725816077.
Děkuji za odpověď Dulajová Martina
martinadulajova
 


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků