Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Au-pair pro rodinu se tremi detmi v Oxfordshire

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Au-pair pro rodinu se tremi detmi v Oxfordshire

Příspěvekod Pavla Rosenbaumova » ned 15. dub 2018 22:27:51

Shanim cesky mluvici holcinu ktera by mi pomohla s nasima trema prtatama (vek 5, 3, 1) hlavne hlidat jedno ci dve kdyz musim do skoly ci skolky ,pomoci s uklizenim a obcas na chvilku pohlidat vecer kdyz uz chrni tak asi 20h tydne. Ubytovani v zahradnim domku s vlastni kuchynkou a koupelnou. Zijeme v Cholsey coz je 15 min od Readingu a 25min. od Oxfordu vlakem Zijeme v malem domku a ja i muj partner mluvime Cesky.
Jestli mate zajem nastup je ihned .
Pavla Rosenbaumova
 

Re: Au-pair pro rodinu se tremi detmi v Oxfordshire

Příspěvekod Filip Polanský » čtv 17. kvě 2018 9:56:47

Dobrý den,

Je tento inzerát stále aktuální? Měl bych zájem. Pracuji jako Au pair v Londýně, ale bude mi končit smlouva koncem května. Pokud byste měli zájem, budu se těšit.

Můj email je :

Přeji hezký den, Polanský
Filip Polanský
 

Re: Au-pair pro rodinu se tremi detmi v Oxfordshire

Příspěvekod Filip Polanský » čtv 17. kvě 2018 10:02:40

Můj email :
Filip Polanský
 

Re: Au-pair pro rodinu se tremi detmi v Oxfordshire

Příspěvekod martinadulajova » pon 28. kvě 2018 10:17:53

Dobrý den, hledám práci či brigádu jako aupair, ale ne přes žádné agentury. A Váš inzerát mě zaujal. S hlídáním mam bohaté zkušenosti, kdyby jste měl/a zajem mohu Vam zaslat nejake reference. Stále ještě někoho sháníte? Můj email je
moje telefonni číslo 725816077.
Děkuji za odpověď Dulajová Martina
martinadulajova
 

Re: Au-pair pro rodinu se tremi detmi v Oxfordshire

Příspěvekod NicoleHr » sob 29. zář 2018 10:20:17

Zdravím,
Je váš inzerát stále aktuální? Pokud ano, budu ráda pokud mě kontaktujete na můj e-mail.
E-mail:

Přeji hezký zbytek dne
Hrušková
NicoleHr
 

Re: Au-pair pro rodinu se tremi detmi v Oxfordshire

Příspěvekod Nicole_H » sob 29. zář 2018 10:44:05

Zdravím,

Je inzerát stále aktuální? Pokud ano, budu velice ráda, když se mi ozvete na můj e-mail.
Předem Děkuji za odpověď
Hrušková N.

Můj E-mail je [*]hruskova.nicole@gmail.com[*]
Nicole_H
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 13. zář 2018 9:43:19


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron