Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Aupair v česky mluvící rodině

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Aupair v česky mluvící rodině

Příspěvekod Vera » stř 11. říj 2017 23:08:19

Dobrý den,
hledám česko- anglicky mluvící rodinu, která by měla zájem o aupair pro své děti, případně mazlíčky.
Jmenuji se Veronika, je mi 22let a pracuji jako veterinární sestřička. O vycestování přemýšlím už od vystudování střední školy, hlavně kvůli jazyku a dokud nemám žádné závazky. Anglicky spíše rozumím a odpovídání je pro mne velký oříšek.
Mám ráda děti, zvířata a péči o ně. Starala jsem se o dva mladší brášky (nyní 10 a 7let) a bratránka, který se narodil hluchý. Jsem spíše aktivní typ a mými koníčky jsou: kolektivní sporty (v žádném nevynikám, spíše naopak, ale moc mě baví :-D), běh, in line brusle, zvířata, různé tvoření a kreslení.
Své soužití s nějakou milou rodinou bych viděla na 6-12 měsíců.
Ráda odpovím na jakékoliv další otázky.
S pozdravem
Verča
Vera
 

Re: Aupair v česky mluvící rodině

Příspěvekod Vera » stř 11. říj 2017 23:10:14

Popřípadě můj email: verka95@seznam.cz
Vera
 


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník