Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledám aupair/Londýn

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Hledám aupair/Londýn

Příspěvekod Alice1 » stř 30. srp 2017 12:37:17

Dobrý den...
.. jsme Česko-anglická rodina a hledáme Aupair pro naši 3.letou,velmi aktivní holčičku.
Bydlíme v Edgwaru (severní Londýn), jsme velmi přátelští, máme 2 malé pejsky a často navštěvujeme východní Čechy.
Slečna by měla být milá, energetická,sportovně založená,nekuřačka,zajímat se o děti a jejich aktivity a mít rada zvířátka.
K dispozici bude mít double-bedroom s vlastní koupelnou, TV a Wi-Fi.
Angličtina není nutností, nástup co nejdřív :)
Pokud tě tento inzerát zaujal,prosím napiš něco o sobě a přidej svoji fotku na adresu
alice.haj@gmail.com
Přeji krásný den
s pozdravem
Alice
Alice1
 

Re: Hledám aupair/Londýn

Příspěvekod martinadulajova » pon 28. kvě 2018 10:37:41

Dobrý den, hledám práci co brigádu jako aupair, ale ne přes žádné agentury. Jmenuji se Martina a je mi 19 let. Váš inzerát mě zaujal. S hlídáním mam bohaté zkušenosti, Kdyby jste měl/a zajem mohi Vam zaslat nejake reference. Stále ještě někoho sháníte? Můj email je
moje telefonni číslo 725816077.
Děkuji za odpověď Dulajová Martina
martinadulajova
 

Re: Hledám aupair/Londýn

Příspěvekod christiinenka » pon 16. črc 2018 10:21:52

Dobry den,
Mela bych obrovsky zajem o pozici aupair. :) jmenuji se Kristyna Bartosova a je mi 18. Jsem studentkou gymnazia a pujdu do 4.rocniku. Zkusenosti s detmi mam pestre. Jiz 5.rokem trenuji sportovni gymnastiku predskolniho zactva. A 3 roky trenovala spolecenske tance a detmi. K tomu detske lekce aerobicu. V nasi obrovske rodine mame spoustu deti, proto k nim mam vice nez hodne kladny vztah. ❤️ Mame doma i pejska a prarodice maji statek, tekze zviratka jsou za me jedine plus. A s praci bych se taky poprala.
Bohuzel kvuli studiu bych musela skoncit do zari. I tak bych byla vdecna za prilezitost.
S pranim a pozdravem
Bartosova
christiinenka
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 28. říj 2017 14:42:08


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron