Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Aupair ke konim do Anglie

Nabídky práce au-pair v anglicky mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v anglicky mluvící rodině, vložte ji sem.

Aupair ke konim do Anglie

Příspěvekod Alena99 » pon 11. led 2016 17:59:42

Hledame au-pair ktera by nam pomahala starat se o 2 deti skolniho veku, o kone, o psy, a pomahala s uklizenim. Jsme Cesko-Anglicka rodina a bydlime v male vesnici v Anglii. Hledame vesnickou slecnu, ktera ma zkusenosti s detmi a se zviraty, a ktera ma rada psy a kone. Ubytovani ve velkem dome, velky vlastni pokoj, internet. Moznost jezdit na koni pokud zajemce umi dobre jezdit. Nastum ihned bud do zacatku cervna, nebo ihned do konce srpna. Posilejte zivotopis na email goldenhorses70@gmail.com
Alena99
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 13. úno 2012 13:40:54

Re: Aupair ke konim do Anglie

Příspěvekod Špiková Šárka » pon 11. pro 2017 21:57:33

Dobrý den, vaše nabídka mě velmi zaujala. Už na začátek řeknu, že nemohu nastoupit odteď, ale až po dodělání maturity (červen). Chtěla bych vyjet do ciziny na půl roku.
Jsem studenstkou čtvrtého ročníku na střední pedagogické škole v Liberci (Předškolní a mimoškolní pedagogika). Už od druhého stupně jsem byla rozhodnutá, že se chci věnovat v budoucnu dětem, miluji s nimi trávit čas.
Na škole jsem každý rok absolvovala praxi jako učitelka v mateřské školce. Už od dětství jsem v klubu českých turistů, kde teď funguji jako vedoucí na táborech a schůzkách během roku. Co se týče táborů, tak jsem vedla i malý koňský tábor pro 8 dětí a dále inlajnový tábor, kde jsem byla jako instruktorka. Během roku teď vedu inlajnové kroužky pro základní školu. V zimní sezóně pracuji jako instruktorka lyžování a snowboardingu (minulý rok jsem absolvovala instruktorský kurz - tudíž vlastním licenci). Mám také kurz první pomoci Červeného kříže. Dále jsem absolvovala plavecký, lyžařský a estetický kurz nabízený školou. Jsem zvyklá pracovat i jako servírka v restauracích.
Mezi mé zájmy patří vysokohorská turistika, cestování, hudba (10 let hraji na klavír + 6 let na baskřídlovku a v orchestru), jízda na koni (jezdím přibližně 12 let), péče o zvířata a umění.

Budu opravu moc ráda, když se ozvete, krásný den,
Špiková Šárka

e-mail: sarka@cbox.cz
Špiková Šárka
 

Re: Aupair ke konim do Anglie

Příspěvekod martinadulajova » pon 28. kvě 2018 10:36:46

Dobrý den, hledám práci co brigádu jako aupair, ale ne přes žádné agentury. Jmenuji se Martina a je mi 19 let. Váš inzerát mě zaujal. S hlídáním mam bohaté zkušenosti, Kdyby jste měl/a zajem mohi Vam zaslat nejake reference. Stále ještě někoho sháníte? Můj email je
moje telefonni číslo 725816077.
Děkuji za odpověď Dulajová Martina
martinadulajova
 


Zpět na Au-pair v anglicky mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron