Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledá se AU-PAIR do Mnichova

Nabídky práce au-pair, zážitky a zkušenosti z au-pair pobytů.

Hledá se AU-PAIR do Mnichova

Příspěvekod Kristýna Šimková » stř 21. bře 2018 17:09:39

Dobrý den,

hledám Au-pair, která by nastoupila po mně do rodiny se třemi staršími dětmi (10, 12 a 16 let), které umí česky i německy, takže němčina není podmínkou. Zahrnovalo by to pomáhání s klasickými domácími pracemi, chystání jídla, nakupování potravin a drobné pochůzky. Jednou týdně chodí také uklízečka. Víkendy jsou volné. Děti jsou samostatné, do školy i ze školy jezdí samy, potřebují spíš někoho, kdo jim bude starší sestrou. Rodina platí 2x týdně kurzy němčiny. K dispozici máte celý vybavený byt, s koupelnou a kuchyní. Kapesné na měsíc je 600 EURO. Nástup by byl duben/květen, záleží na domluvě. Já musím náhle moje působení ukončit, protože jdu na operaci a nechci je v tom nechat samotné. Vše bych na začátku ukázala a zaučila. V případě zájmu se mi můžete ozvat i na +420 731 804 377.

S pozdravem,

Kristýna Šimková
Kristýna Šimková
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 21. bře 2018 16:40:57

Zpět na Au-pair - nabídky práce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník