Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledame ceskou aupair do Dublinu (kveten 2018)

Nabídky práce au-pair, zážitky a zkušenosti z au-pair pobytů.

Hledame ceskou aupair do Dublinu (kveten 2018)

Příspěvekod lenka.oreilly » sob 17. úno 2018 13:35:24

Hledame ceskou aupair do Dublinu, jez by si hrala a starala se nase dve deti (syn 2 roky a dcera 4 a pul roku) v dobe, kdy jsem v praci (Po-Ct od 7:30-17h). Doba nastupu konec kvetna 2018.
My jsme mlada cesko-irska rodina zijici v Dublinu. Ja se jmenuji Lenka, je mi 33 let a jsem puvodem z Jihlavy a muj manzel Ken pochazi z Dublinu. Oba mame vysokoskolske vzdelani a jsme normalni, pohodovi, pratelsti clovickove. Emma momentalne chodi do skolky, kde se ji moc libi a od zari zacne chodit do mistni skoly (9-13h). Momentalne mame au-pair Vercu, ktera po vice nez roce bude u nas koncit a tak hledame hodnou a spolehlivou slecnu, jez by se o nase deti s laskou starala, kdyz jsem v praci.
Jelikoz hlidani je jedinou naplni prace, tak vyzadujeme zkusenost s praci s malymi detmi.
Nabizime vrele privitani do nasi rodiny, stravu, ubytovani v rodinnem domku se zahradou v jedné z nejkrásnejsich casti Dublinu (10 minut pesky od more s plazi a velkeho parku, 20 minut MHD od centra), jedinecnou prilezitost se zdokonalit v anglictine v prostredi cesko-irske rodiny (vhodne i pro zacatecniky anglictiny). Kapesne €120 tydne + moznost si privydelat za pomoc s domacimi pracemi. Nase prvni Aupair Jana s nami byla dva roky a jak na Vercu tak Janu muzeme poskytnout kontakt na reference.
Pokud mas zajem se alespon na rok podivat do Dublinu a zdokonalit se v anglictine a mas velmi vrely vztah k detem, tak nas nevahej kontaktovat na lenka.oreilly@gmail.com.
lenka.oreilly
 

Re: Hledame ceskou aupair do Dublinu (kveten 2018)

Příspěvekod Růžena » ned 03. čer 2018 14:54:15

Přeji krásný den ,
Reaguji na vaší nabídku hlídání dětí v Dublinu , nabídka mě velmi oslovila hledám takový inzerát už dobré dva roky :) Děti miluji . Je mi 21 let s dětmi zkušnosti mám velmi často se starám sestrám o dcery ve věku 1-8 let . Co bych řekla o sobě : Žiju v Třeboni , miluji dobrodružství , jsem spolehlivá , volný čas ráda trávím s dětmi , kamarády , poznávání novych věci , věnuji se osobnímu rozvoji a věřím že i tato zkušenost by mě mohla posunout o par kroku dál , já se naučím lépe jazyk zažiju zábavu s dětmi poznám jak se žije jinde a vám to pomůže <3 předem děkuji za odpověd at je jakakoliv :) Facebook: RůženkaRů Email:ruzenajonasovaaa@senam.cz
S přátelským pozdravem Jonášová Růžena
Růžena
 


Zpět na Au-pair - nabídky práce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron