Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Našli jste rodinu pomocí zdejšího inzerátu? Napište nám!

Nabídky práce au-pair, zážitky a zkušenosti z au-pair pobytů.

Našli jste rodinu pomocí zdejšího inzerátu? Napište nám!

Příspěvekod Barbora » stř 23. dub 2008 10:37:59

Podařilo se vám najít práci au-pair pomocí inzerátu zveřejněným na těchto stránkách? Napište o tom do fóra a popište sem vaše zkušenosti s rodinou. Jak jste spokojení? Splnila rodina vaše očekávání?
Barbora
 
Příspěvky: 202
Registrován: stř 27. úno 2008 15:12:20

Re: Našli jste rodinu pomocí zdejšího inzerátu? Napište nám!

Příspěvekod Majinka » pon 09. pro 2013 15:44:38

Ne přímo ale přes jeden dobrý tip, který jsem tady dostala.
Majinka
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 09. pro 2013 15:41:42

Re: Našli jste rodinu pomocí zdejšího inzerátu? Napište nám!

Příspěvekod Maya » ned 06. kvě 2018 12:10:40

Ahoj!
Našla jsem Česko-anglickou rodinu na těchto stránkách. Vše probíhalo super, ale po roce stravenem v té rodině jsem zjistila, ze mi četli můj deník... Cítila jsem se naprosto hrozně, když jsem zjistila, ze se mi dívali do mého soukromí takovým způsobem. Proto bych chtěla dat radu všem au pairkam... I kdyz se ta rodina zda naprosto v pořádku a proste úžasná, ze si myslíte, ze lepší to byt nemuze... Omyl... Já jsem si myslela jaký mam štěstí, ze jde narazila na super rodinu, ale opak byl bohužel pravdou... Ukazalo se, ze je to naprosto zvracela rodina, která nerespektuje ničí soukromí... Odjíždím s hrozným pocitem, pospinena jejich drzostí.
Maya
 


Zpět na Au-pair - nabídky práce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník