Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Bydleni Londyn

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Bydleni Londyn

Příspěvekod navstevnik » úte 11. led 2011 14:14:35

Nevite nekdo prosim o nejakem levnem bydleni v Londyne nebo jeho okoli ?? Mel jsem domluveny pokoj, ale na posledni chvili to padlo, predem strasne moc dekuji !!
navstevnik
 

Re: Bydleni Londyn

Příspěvekod yetti » úte 11. led 2011 14:58:58

Zkus inzerci na:
www.pohyby.co.uk
nebo
www.gumtree.com
Pak napis, jak jsi dopadnul ;)
yetti
 

Re: Bydleni Londyn

Příspěvekod navstevnik » úte 11. led 2011 15:41:22

Diky moc yetti za rychlou odpoved, na gumtree jsem si daval inzerat, ale nikdo moc neodepisuje, dneska jsem jeste nasel londyn.cz, tak snad to dobre dopadne, diky!! :P :P
navstevnik
 

Re: Bydleni Londyn

Příspěvekod Jirka » ned 23. led 2011 20:51:21

Ahoj, prosimtě ja ti to dopadlo s tím ubytováním London.cz? díky za odpověd Jirka
Jirka
 

Re: Bydleni Londyn

Příspěvekod navstevnik » úte 25. led 2011 23:32:25

Ahoj Jirko, tak jsem si nakonec nasel sam bydleni u anglicke rodiny formou Houseshare, kvuli anglictine jsem uznal, ze to pro me bude asi nejlepsi...taky se chystas do Londyna ??? :D :mrgreen: :D
navstevnik
 

Re: Bydleni Londyn

Příspěvekod frantttik » ned 06. úno 2011 11:45:58

navstevnik píše:
> Ahoj Jirko, tak jsem si nakonec nasel sam bydleni u anglicke rodiny formou Houseshare,
> kvuli anglictine jsem uznal, ze to pro me bude asi nejlepsi...taky se chystas do
> Londyna ??? :D :mrgreen: :D

Kde se ti povedlo sehnat a za kolik? Díky
frantttik
 

Re: Bydleni Londyn

Příspěvekod jurikk » čtv 30. čer 2011 13:37:15

mozes skusit u tychto pohoda: http://www.ubytovanielondyn.sk/ :P
jurikk
 

Re: Bydleni Londyn

Příspěvekod Petr Nový » pon 05. bře 2018 4:27:21

Dobrý den, já když jsem si sháněl bydlení ještě v době mého studia na škole v Anglii, tak jsem si bydlení našel tady - http://www.eurobydleni.cz/ ale nejsem si jistý, jestli to je to, co zrovna vy sháníte. Každopádně pokud to někomu pomůže budu rád, za mě můžu jen doporučit. ;)
Petr Nový
 

Re: Bydleni Londyn

Příspěvekod boss32 » stř 10. dub 2019 15:51:46

Nevite nekdo prosim o nejakem levnem bydleni v Londyne nebo jeho okoli ?? Mel jsem domluveny pokoj, ale na posledni chvili to padlo, predem strasne moc dekuji !!
boss32
 


Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron