Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Má někdo zkušenosti s agenturou G8M8 ???

Rady, návody a zážitky ze studia v zahraničí.

Má někdo zkušenosti s agenturou G8M8 ???

Příspěvekod angie.emerald » pon 16. črc 2012 21:45:18

Zdravím, má někdo prosím Vás zkušenosti s Agenturou G8M8?? Děkuji za odpověď :) :)
angie.emerald
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 16. črc 2012 21:40:47

Re: Má někdo zkušenosti s agenturou G8M8 ???

Příspěvekod Ivanka333 » stř 21. srp 2013 13:54:49

Najlepsia agentura na trhu dovolim si povedat :)
Ivanka333
 

Re: Má někdo zkušenosti s agenturou G8M8 ???

Příspěvekod Jolana » čtv 17. zář 2015 19:01:21

Ja jsem s nimi v AU byla 2x a nemohu si stezovat. Kdyz jsem odjizdela poprve, tak jsem obehala vsechny agetury v Praze pristup http://www.g8m8.cz/ byl njelepsi!! V Praze mi vse vysvetlili, v Sydney pak pomohli s hledanim prace i zmenou viz na turisticka, takze za me 1* :-)
Jolana
 

Re: Má někdo zkušenosti s agenturou G8M8 ???

Příspěvekod Cestovatel » ned 02. říj 2022 0:44:09

Ahoj všem,
Je až s podivem, že v podstatě neexistuje negativní recenze na agenturu G8M8... Buď jsou všichni tak nesmírně spokojení a nebo si agentura dává veliký pozor a negativní zkušenosti a komentáře pečlivě maže...
Já měl tedy zkušenost opravdu špatnou a bohužel se mi silně vryla do paměti. Problém tkvěl v ubytování. Jak asi mnoho lidí, kteří využili služeb G8M8 na vlastní kůži již vědí... Agentura nabízí pouze dvě možností a to: Drahou variantu kdesi, což do poslední chvíle prý nevědí, protože je to prý proměnné a vy tedy raději, když poprvé v životě vyrážíte pře celou zeměkouli do neznáma, využijete varianty "ekonomické" s předem známou polohou místa v Ashfieldu u jakéhosi řeka, který doslova vykořisťuje ubytované čechy a slováky. Všude v domě jsou vyvěšena nesmyslná pravidla, která když nedej bože porušíte, strhne vám tento ubytovatel peníze z bondu který alespoň za mě činil dva týdny nájmu, což opravdu nejsou malé peníze. Tento člověk pak pravděpodobně shromažďuje různé choulostivé informace o svých klientech a pokud by snad kdokoliv cokoliv chtěl namítat, použije je proti němu... Agentura mi deklarovala že je vše předem zařízeno a žádné další poplatky nebudou, načež hned po příjezdu mě vzal ubytovatel do obchodu, beze slov mi do rukou vrazil polštář a deku a u kasy poručil: zaplať. Já odpověděl že toto domluveno nebylo a on na to, že jsem asi nepochopil, že nebudu mít pod čím spát... Tím to jen začalo... Celý pobyt u tohoto člověka byl doslova peklem a když jsem se rozhodl celou věc řešit s agenturou, po pár Emailech mě vyhodili na ulici a já se ocitl uprostřed Sydney na dlažbě a to do slova...
Udělějte si obrázek sami. Jen bych rád na závěr řekl všem: Mějte se na pozoru při výběru!
Cestovatel
 


Zpět na Studium v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron