Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Zkušenosti s agenturou ABS

Rady, návody a zážitky ze studia v zahraničí.

Zkušenosti s agenturou ABS

Příspěvekod lojza » ned 31. črc 2011 13:41:14

Zdravím chtěl bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti s agenturou ABS která zařizuje studium v australii?děkuju
lojza
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:30:06

Re: Zkušenosti s agenturou ABS

Příspěvekod Andrea » pát 02. bře 2012 5:13:43

Ahoj,

preco si sa rozhodol ist cez ABS? Specializuju sa len na Cairns, kde je velmi limitovany pocet skol a su aj drahsie.

Odporucala by som ti navstivit aj ine agentury ktore maju skoly po vsetkych mestach Australie a vybrat si. Ja som prisla cez ABS, tiez som zacala v Cairns, bolo som krasne ale nemohla som si najst ziadnu pracu :((. Bolo mimo sezony a malo prace pre studentov, peniaze sa minali... Prislo som do Sydney kde mi v Great Mate predlzili bez problemov viza a naozaj som dostala full servis. Su na trhu uz mnoho rokov a maju rozhodene siete vsade. Urcite odporucam pozriet sa na viac moznosti.
Andrea
 

Re: Zkušenosti s agenturou ABS

Příspěvekod Kája » pon 27. říj 2014 18:15:17

Ahojte s touto agenturou zkušenost nemám, ale začínám se zajímat taky o studium v Austrálii a líbí se mi zkušenosti a hlavně příjemnost v agentuře Kukabara :) Tu můžu zase doporučit já :)
Kája
 

Re: Zkušenosti s agenturou ABS

Příspěvekod Antonie » úte 28. říj 2014 18:46:22

Moje kamárdka je s tou kukabara agenturou teďka v Austrálii…a co vím, tak si vůbec na ni neztěžovala….
Antonie
 

Re: Zkušenosti s agenturou ABS

Příspěvekod Ivana Br. » čtv 02. črc 2015 14:00:11

Ahoj, já se teď vrátila z Austrálie z kurzu a také mohu doporučovat. Vzhledem k problémům, které jsem na cestě měla a jak super vše agentura vyřešila mohu určitě doporučit :)))) Jela jsem s Channel Crossings. V austrálii mají v nabídce více škol a jejich jednání je opravdu super :))

Měj se a studium v austrálii si užij :)

Ivana
Ivana Br.
 


Zpět na Studium v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník