Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Studium v Barceloně

Rady, návody a zážitky ze studia v zahraničí.

Studium v Barceloně

Příspěvekod Sami » úte 07. pro 2010 20:26:37

Ahojky,
chtěla bych vám nabídnout tip na studium španělštiny v zahraničí, pokud se chystáte studovat v Barceloně. Na internetu je možností víc než dost, ale já jsem si vybrala jazykovou školu Camino Barcelona. Líbilo se mi, že to není obrovská škola, přeplněná studenty. A když jsem jim napsala, odpověděli mi ihned a byli moc milí. Takže to rozhodlo. Přihlásila jsem se na intenzivní kurz španělštiny pro pokročilé a vyrazila do Barcelony. Jo a abych nezapomněla, dokonce nabízí ubytovaní přímo v budově školy, takže člověk může ráno klidně zaspat :) První den byl trošku hektickej.Nejprve rozřazovací pohovor a písemný test pro ty, kdo ho neudělali na internetu a hned první hodina. Myslím, že jsem měla jedny z nejlepších učitelů na téhle škole. Jejich hodiny byly zábavné, dynamické a jasné. Snad už jsem se konečně naučila používat subjuntivum ;)
Po škole přišla na řadu samozřejmě zábava. Buď může člověk využít aktivity nabízené a organizované školou, nebo může vyrazit na vlastní pěst. Já to střídala tak půl na půl, člověk si aspoň procvičil i anglinu se studentama, co moc neuměli španělsky. Protože jsem tam byla v tohle léto, jednoznačně vedla pláž, opalovaní a večerní tapas v baru. Takže pokud jedete studovat do teplých krajin, vyzkoušejte tuhle školu: http://www.caminobarcelona.com
Sami
 

Re: Studium v Barceloně

Příspěvekod Jana.Feliz » čtv 08. lis 2018 14:33:49

Ahoj, já mám zase velmi dobrou zkušenost se školou Olé ). Jak jsem se nastěhovala do Barcelony za přítelem, věděla jsem, že jazykový kurz v Barceloně je pro mě nezbytný. Tento jazykový kurz mi velmi pomohl nejen s gramatikou, ale také celkovou komunikací. S oběma učiteli, jak na gramatiku, tak na odpolední konverzaci jsem byla moc spokojená, hodiny probíhali v zábavné atmosféře a učitelé mě tak nějak celou dobu motivovali :-) Jazykové kurzy jsou za poměrně dobrou cenu a jedna hodina se počítá jako jedna hodina a ne 50 minut jako v jiných jazykových školách. Jsem opravdu moc spokojená, myslím si, že jsem měla štěstí a našla nejlepší školu na výuku španělštiny v Barceloně, kam se budu ráda vracet dokud moje španělština nebude plynulá. Škola organizuje také mnoho mimoškolských aktivit, takže se snadno seznámíte s jinými lidmi v okolí. I když já jsem měla to štěstí a potkala jsem pár kamarádů již na samotném kurzu. Škola také zajišťuje ubytování a myslím si, že je za velmi přijatelné ceny. Píšu tuto recenzi, protože vím, jak těžké je najít jazykovou školu, která Vám vyhovuje a já jí našla! Tak třeba Vám ušetřím čas a zdlouhavý výběr, který jsem již sama absolvovala. Ještě jednou webové stránky na jazykové kurzy španělštiny v Olé:
Jana.Feliz
 

Re: Studium v Barceloně

Příspěvekod Jana Feliz » čtv 08. lis 2018 14:38:55

Ještě webové stránky školy Olé v Barceloně:
Jana Feliz
 

Re: Studium v Barceloně

Příspěvekod Jana Feliz » čtv 08. lis 2018 14:43:43

Naposledy ještě zkouším vložit webové stránky školy :-)
[url]https://www.olelanguages.com/[/url][/quote]
Jana Feliz
 


Zpět na Studium v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron