Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

hledám vhodné stipendium

Rady, návody a zážitky ze studia v zahraničí.

hledám vhodné stipendium

Příspěvekod petrolinie » čtv 05. srp 2010 20:43:24

jsem studentka medicíny a v rámci naší skoly a vlastní iniciativy jsem si zajistila možnost praxe v nemocnicích v různých evropských i mimoevropských zemích. Je to pro mě velká příležitost, protože jsem v kontaktu přímo s lékaři u kterých bych praxi prováděla. Jediný problém jsou peníze. Na internetu jsem našla stipendijní programy na semestrální studium a podobně, ale nikde jsem se nedozvěděla o možnosti podpory týdenních či 14-ti denních stáží. Nevím, kam jinam se s dotazem obrátit. Poradíte mi?
petrolinie
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 05. srp 2010 20:41:17

Re: hledám vhodné stipendium

Příspěvekod Marťa0098 » pon 03. srp 2015 6:11:53

Ahoj taky prave hledam ale v zahranici nemuzu nic najit. Narazila jseem ted ze BIBS dava stipendium pres nejakou soutěž, asi to zkusim.. http://get-on-board.bibs.cz/tipnete-si- ... tipendium/
Marťa0098
 


Zpět na Studium v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník