Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Nej agentura/y zprostředkovávající studium a práci v zahran.

Rady, návody a zážitky ze studia v zahraničí.

Nej agentura/y zprostředkovávající studium a práci v zahran.

Příspěvekod Michaela » stř 08. kvě 2013 21:13:30

Ahoj, chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s agenturami v Praze zprostředkovávajícími práci v zahraničí - konkrétně dlouhodobější pobyty spojené se studiem alespoň v začátku. Zaujala mne Austrálie a Kanada. Byla jsem se ptát v Information Planet a Czech-us a plánuji ještě Student Agency, o kterých jsem ale slyšela, že jsou dražší. Co Vy na to? Díky za odpověď ;)
Michaela
 

Re: Nej agentura/y zprostředkovávající studium a práci v zah

Příspěvekod Pavulinka » pát 24. říj 2014 22:15:11

Míšo já osobně bych doporučila agenturu Kukabara, oni se specializují přímo na Austrálii! :) Ty agentury jsou hrozně fajn! :) Všechno ti zařídí a ty nemusíš mít žádné straosti :) Chceš studovat v Austrálii? :)
Pavulinka
 

Re: Nej agentura/y zprostředkovávající studium a práci v zah

Příspěvekod Mickey » čtv 20. lis 2014 22:47:03

Ahojte můžu se zeptat na tu studijní agenturu Kukabara? Našla jsem na internetu stránku kukabara.cz a to je tedy ona? Přemýšlela jsem nedávno nad tím, zda jet dělat airpair do Anglie nebo spíše vyzkoušet studium s prací v Austrálii :)
Mickey
 

Re: Nej agentura/y zprostředkovávající studium a práci v zah

Příspěvekod Pavulinka » úte 25. lis 2014 15:15:56

Osobně bych ti spíše doporučila to studium v Austrálii zkloubené s tou prací :) Přeci jen, do životopu máš lepší si napsat, že jsi studovala v Austrálii :) Poznáš tam uplně jinou kulturu :) Nové přátele :)
Pavulinka
 

Re: Nej agentura/y zprostředkovávající studium a práci v zah

Příspěvekod Peter » pon 26. led 2015 21:17:40

Prosítmě Pajo a ty máš osobní zkušenost s touhle agenturou? Jako zajímá mě někdo kdo třeba vycestoval nebo tak?
Peter
 

Re: Nej agentura/y zprostředkovávající studium a práci v zah

Příspěvekod Pavulina » pát 30. led 2015 16:27:13

Jej, tak osobní zkušenost popravdě přímo nemám :) ale jak jsem byla v zahraničí, tak pan Tichý (spoluzakladatel kukabara.cz) mi pomáhal a proto doporučuji jeho a jeho agenturu :)
Pavulina
 

Re: Nej agentura/y zprostředkovávající studium a práci v zah

Příspěvekod Peter » sob 31. led 2015 12:37:01

Jo, v pohodě já jsem se jen ptal. Docela mě to zajímá a chtěl bych něco takového vyzkoušet, tak proto takové otázky.
Peter
 

Re: Nej agentura/y zprostředkovávající studium a práci v zah

Příspěvekod Nina » pon 23. úno 2015 20:47:28

Všimla jsem si, že tady diskutuje o nejlepších agenturách. Taky právě přemýšlím nad odcestováním do zahraničí kvůli studiu. A zrovna jsem se dívala na tuhle agenturu a jsem překvapená, že to není jen do Austrálie :o
Nina
 

Re: Nej agentura/y zprostředkovávající studium a práci v zah

Příspěvekod Pavulina » stř 25. úno 2015 16:07:39

Taky jsem se nedávno na to koukala a zírala jsem :D docela to rozšířili i mimo hranice :) Hodně se mi líbí studium němčiny :) Přeci jen, umět více jak dva jazyky je výhoda :)
Pavulina
 

Re: Nej agentura/y zprostředkovávající studium a práci v zah

Příspěvekod Nina » pát 27. úno 2015 0:03:48

Tak to mi popravdě stačí, abych se naučila hlavně ten jeden jazyk. I tak je pro mě těžké umět mluvit dobře anglicky, mám z toho strach.
Nina
 

Další

Zpět na Studium v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron