Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Au-pair v česko-německé rodině v Německu

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Au-pair v česko-německé rodině v Německu

Příspěvekod adertik » sob 03. čer 2017 11:51:28

Ahoj,
hledám za sebe náhradu jako au-pair do česko-německé rodiny žijící v Dolním Sasku v blízkosti města Brém. K dispozici vlastní byt, auto a kurz německého jazyka. Jedná se o jednoduché domácí práce a hlídání dvou holčiček (4,8let) od září 2017. Případný nástup už v červenci. Pro více informací mě prosím kontaktujte na mailu. Mail: adela.svec@gmail.com
adertik
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 02. čer 2017 0:53:07

Re: Au-pair v česko-německé rodině v Německu

Příspěvekod Návštěvník » úte 27. čer 2017 19:59:12

ahoj, mohu za tebe nastoupit kdykoliv. Jsem profesionální chůva, mám kvalifikační certifikát a praxi. Mluvím částečně německy. Řídím osobní automobil. Jsem bez závazků, je mi 52 let. Těším se na spolupráci. Jana Hešnaurová
Návštěvník
 

Re: Au-pair v česko-německé rodině v Německu

Příspěvekod Návštěvník » úte 27. čer 2017 20:02:30

ahoj, mohu za tebe nastoupit kdykoliv, jsem bez závazků. Jsem profesionální chůva, mám profesní certifikát a praxi (v Čechách). Řídím osobní automobil, částečně mluvím německy. Je mi 52 let a mám spoustu volného času. Těším se na spolupráci. Jana Hešnaurová jana.hesnaurova@seznam.cz
Návštěvník
 


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník