Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledáme au-pair do Německa (Halle)

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Hledáme au-pair do Německa (Halle)

Příspěvekod Petra - Německo » pon 18. led 2016 23:19:40

Dobrý den, k naší roční dceři hledáme au-pair do Německa - Halle (Saale). Jsme španělsko-český pár. Nutná alespoň základní znalost angličtiny nebo španělštiny. Jedná se především o hraní si s dcerou, procházky a drobné domácí práce. Pracovní doba 30h týdně. Na věku nezáleží. Pracuji z domu a tedy jsem kdykoliv k dispozici. V případě zájmu mě kontaktujte na email: lithe@centrum.cz.
Petra - Německo
 

Re: Hledáme au-pair do Německa (Halle)

Příspěvekod elisabethhha » čtv 15. pro 2016 12:29:30

Dobrý den,
měla bych zájem o práci s vaší dcerou. Žiji momentálně v Německu ( Halle - Saale ), časově jsem flexibilní takže nastoupit mohu kdykoliv.
Mám vystudovanou střední školu v oboru - Sociální pracovník pro národnostní menšiny, angilcky hovořím aktivně, španělsky pasivně.
Budu se těšit na Vaši odpověď.
tel.číslo.
+49 15771501101
S pozdravem a přáním krásných vánočních svátků
Doleželová Eliška
elisabethhha
 


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 4 návštevníků

cron