Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Sun Agency

www.sunagency.cz uvodni logo
 
Kontaktovat agenturu a získat další informace

Kdo je to vlastně ta Sunagency?

Jak už název napovídá, Sun Agency je agenturka, která miluje slunce, moře, hory, poznání a příležitosti.

Nabízíme ti sezónní i dlouhodobé práce z oblasti hotelnictví, takže s námi můžeš pracovat v krásných hotelech a penzionech jako servírka, číšník, kuchař nebo třeba pokojská.

V létě se s námi podíváš za sluníčkem do oblasti Itálie nebo na Mallorcu. Stále více oblíbená je také horská oblast Rakouska a nově i Holandsko a Německo, které nabízí krásnou přírodu, ale hlavně vysoké výdělky.

Kontakty

  • Sun Agency, Praha 10, Chudenická 1059/30
    info@sunagency.cz  | 730 898 528

Specialisté na hotelnictví

Máš hotelovou školu nebo praxi z gastronomie a chceš se kariérně ještě více posunout? Pomůžeme ti! Spolupracujeme s hotely v různých státech Evropy a pomůžeme ti vybrat právě takovou pozici, která se k tobě nejvíce hodí.

Nebereme každého

Práce v hotelnictví je krásná a náročná. Vybíráme jen ty z vás, kteří jsou opravdu motivovaní na sobě pracovat a učit se, nebo ty, kteří mají již nějaké zkušenosti a chtějí je v zahraničí prohloubit.

Mladí a moderní

Naše pracovní agenturka je na trhu teprve pár let, přesto jsme již do zahraničí vyslali několik spokojených lidí. Důkazem nám jsou reference, které najdete na našich facebookových stránkách. V naší firmě pracují mladí lidé s vášní pro cestování a tak se snažíme působit přátelsky a co nejlépe ti poradit podle individuálních potřeb.

Rychle a online

Rozhodli jste se, že chcete vycestovat nejlépe hned? To není problém. Fungujeme moderně a online, k úspěšnému nalezení práce nám stačí fotografie, životopis a pár krátkých telefonických hovorů. Za hodinku můžeš vyrážet :)

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled

Články o nás


oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook