Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

MSM Academy s.r.o.

www.msmacademy.eu uvodni logo letní tábory Work & Travel studium v zahraničí jazykové kurzy práce v zahraničí jazykové zkoušky
 

Kontaktovat agenturu a získat další informace

Jsme prestižní jazyková škola mezinárodního rozsahu. Spolupracujeme se školami ve Velké Británii, Švýcarsku, na Maltě, v Kanadě, Americe, Německu, Rakousku a další. Naši klienti jsou z celého světa.

Náš komplexní vzdělávací systém se věnuje studentům od mateřské školy až po zaměstnání v zahraničí. Tento ověřený vzdělávací systém se již úspěšně aplikuje v zahraničí.

Kontakty

  • MSM Academy s.r.o., Praha 1, Na Poříčí 25
    study@msmacademy.eu  | +420 778 766 400

Nesoustředíme se jen na výuku jazyků v ČR, ale pomůžeme ti získat zkušenosti i v zahraničí, kde můžeš za naší pomoci získat práci, studium nebo jen si v létě zajet na letní tábor. Výhodou je, že získáš zkušenosti, které ti žádná jazyková škola studiem v ČR nedá.

Vyber si:

nabízíme širokou nabídku letních táborů pro děti a mládež v USA, Německu, Velké Británii, ve Švýcarsku, Španělsku a na Maltě. Dejte svým dětem nezapomenutel­né léto.

pracuj a cestuj v USA, nejznámější program, který Vám poskytne nejen práci, ale i cestování po USA.

pokud ti ČR nestačí a zajímá tě svět, vycestuj a studuj na prestižních zahraničních školách, pomůžeme ti s výběrem a budeme ti oporou do přijímacích zkoušek. Můžeš studovat jen jazyk na zahraniční jazykové škole nebo přímo střední školu či univerzitu.

pracuj a získej zkušenosti z pracovních příležitostí za hranicemi ČR, pomůžeme ti najít práci a ubytování, abys vstup do pracovního světa v zahraničí zvládl bez problémů.

Těší nás hodnocení našich studentů.

Studentka Klára: „Díky speciálnímu programu Work and Travel, jsem získala nejen zkušenosti s angličtinou, ale poznala jsem spoustu nových lidí. Nej bylo poznat mentalitu lidí a vidět zemi, kterou jsem předtím viděla jen v televizi :-)“

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled

Články o nás

msm_cep

Vzhůru do zahraničí za prací - s pracovní smlouvou před odjezdem

Taky tě láká vyměnit práci nebo brigády v malém českém rybníčku za něco neznámého, a o to zajímavějšího? Nebo jsi čerstvě po škole a rád bys získal praxi a zkušenosti, kterými se hned tak někdo chlubit nemůže? Pokud se nerad seznamuješ s lidmi, radši sedíš doma než cestuješ, obvykle jen čekáš, co ti spadne shůry, nestojíš o to, zdomácnět v jiném jazyku než češtině, a vlastně ani moc pracovat nechceš ... nic tu pro tebe nemáme!

Číst článek Vzhůru do zahraničí za prací - s pracovní smlouvou před odjezdem

MSM_academy_04

Letní zahraniční tábory s jazyky pro děti

Jak zajistit svým dětem program na letní prázdniny tak, aby se nenudily, strávily čas smysluplně a ideálně nevypadly z procesu učení? Takové otázky řeší před příchodem teplých měsíců každý rodič. Nabídka letních aktivit je v Česku široká a mnohé jazykové školy nabízí i tábory s výukou jazyků. Na jazykový tábor ale můžete poslat děti i do zahraničí. Budou tak muset neustále komunikovat v cizím jazyce, poznají cizí kulturu a získají nezapomenutelné zážitky.

Číst článek Letní zahraniční tábory s jazyky pro děti

work&travel

Work & Travel v USA

Work & Travel program nabízí studentům v letních měsících pracovat a cestovat v USA. Programu se mohou zúčastnit studenti denního studia na vysokých nebo vyšších odborných školách ve všech ročnících ve věku od 18 do 30 let. Podmínkou je alespoň minimální znalost anglického jazyka.

Číst článek Work & Travel v USA

work&travel

Work & Travel a krátkodobé programy pro mladé lidi

Work & Travel a ostatní krátkodobé pobyty pro mladé lidi umožňují získat legálně pracovní povolení na předem určenou dobu. Po skončení práce mohou účastníci cestovat po dané zemi.Nejoblíbenější a nejznámější je program Work & Travel ve Spojených státech amerických, nabízí jej ale také Jihoafrická republika a v upravené podobě i Nový Zéland a Norsko.

Číst článek Work & Travel a krátkodobé programy pro mladé lidi

Work and Travel v USA

Moje tři měsíce na Work and Travel

Po kladných referencích mé kamarádky, která strávila léto v Americe jako plavčík na Work and Travel, jsem se společně s přítelem rozhodla také vyrazit za oceán.

Číst článek Moje tři měsíce na Work and Travel


oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook