Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

GLOSSA - škola jazyků

www.glossa.cz uvodni logo
 
Kontaktovat agenturu a získat další informace

S námi se domluvíte! Více než 140 kurzů 5 jazyků na 6 místech Prahy. Zakázková výuka na míru pro firmy a instituce. Britská akreditace City & Guilds, certifikát kvality ISO 9001, člen ACERT – Asociace certifikovaných jazykových škol.

Kontakty

  • GLOSSA - škola jazyků, Praha 1, Jindřišská 11
    info@glossa.cz  | +420 224 219 484

ŠEST DŮVODŮ, PROČ STUDOVAT JAZYKY S NÁMI:

1. VÍCE NEŽ 140 KURZŮ, 5 JAZYKŮ, 6 DOBŘE DOSTUPNÝCH MÍST.

Každý den, v kteroukoli dobu, různá místa v Praze u stanic metra – nabízíme široký výběr kurzů tak, jak je potřebujete.

2. ZÁRUKA NÁVRATU KURZOVNÉHO:

Učíme dobře a rádi, vyzkoušejte to. Ne na uměle prezentované ukázkové hodině, ale v každém kurzu, s garancí hodin na zkoušku. Pokud Vám nebude zvolený kurz vyhovovat, nabídneme Vám jiný, nebo Vám během záruční doby vrátíme kurzovné zpět. V plné výši.

3. KURZOVNÉ OD 3980 KČ NE ZA SEMESTR, ALE ZA CELÝ ŠKOLNÍ ROK:

Za dva semestry kurzu Klasik 1×2 hodiny týdně zaplatíte kurzovné v rozmezí 3980 – 4980 Kč. Ceny našich kurzů se liší. Znamená to, že dostáváte pokaždé jinou službu? Není tomu tak, všechny kurzy jsou stejně kvalitní. Ale časy a místa výuky jsou různé. I výběrem kurzu tedy můžete ušetřit.

4. DVA KURZY ZA CENU JEDNOHO:

Ke každému kurzu dostanete u nás zdarma roční přístup ke kvalitnímu e-learningu English University Online v hodnotě 1990 Kč!

5. NIKDY NE VÍCE, NEŽ DESET:

Čím větší je výuková skupina, tím méně prostoru dává pro individuální práci. Obáváte se, že naše výhodné ceny jsou možné jen díky velkým skupinám? Taková obava je zbytečná. U nás v kurzech typu klasik není skupina nikdy větší, než 10 posluchačů. Některé kurzy otevíráme i v exkluzivní variantě premium. Do takových kurzů se vždy může přihlásit nejvýše 5 zájemců.

6. PODLE VÁS, NEBO ZA POLOVIC:

Řada zájemců o jazykové kurzy už se s tím setkala: Škola nabízí mimořádně široký výběr kurzů. Výuku však zahájí jenom v některých, kde je zájem posluchačů největší. My uděláme vše pro to, aby se kurz, který zvolíte, opravdu opravdu otevřel. A pokud to nebude zcela výjimečně možné, nabídneme Vám jiný kurz se slevou 50%

Články o nás

studium v zahraničí 1

Proč studovat v zahraničí?

Stále váháte, zda zkusit či nezkusit studium v zahraničí? Zdá se vám to zbytečné? Nebo moc drahé? Anebo vám připadá vyřizování studia v zahraničí příliš složité? Připravili jsme pro vás sérii článků, kterými vám chceme zjednodušit vaše rozhodování při výběru vhodného jazykového zahraničního kurzu. Proč tedy studovat v zahraničí?

Číst článek Proč studovat v zahraničí?

zahraničí

Jak si vybrat zahraniční jazykový kurz

Výběr jazykového kurzu, který bude přesně splňovat vaše touhy a požadavky, je nejlepší způsob jak naplnit očekávání, dosáhnout stanovených cílů a jak si usnadnit příští studijní nebo pracovní léta. Proto je velmi důležité vybírat pečlivě. Druhý díl seriálu o studiu v zahraničí přináší hlavní kritéria pro výběr nejvhodnějšího jazykového pobytu pro vás.

Číst článek Jak si vybrat zahraniční jazykový kurz

zahraniční

Jak probíhá studium v zahraničí

Už víte, proč chcete studovat v zahraničí, vybrali jste si pro vás nejvhodnější kurz, ale pořád pociťujete určité obavy. Při představě, že budete v zahraničí sami, se vám rozbuší srdce. Tento článek vám přináší informace o tom, jak konkrétně všechno probíhá – od vašeho příjezdu do zahraničí, přes pobyt a výuku, až po samotný odjezd z jazykového kurzu domů.

Číst článek Jak probíhá studium v zahraničí

studium v zahraničí

Oblíbené země pro studium v zahraničí

Který jazyk je na vrcholu jazykových studií a který na jejich chvostu? Do kterých zemí se jezdí na jazykové pobyty nejčastěji? Jaké kurzy a zkoušky byly nejžádanější? Odpovědi na tyto a další otázky týkající se studia v zahraničí vám přináší následující článek.

Číst článek Oblíbené země pro studium v zahraničí

studim na zahraniční škole

Výuka v zahraniční jazykové škole

Jak se zapojím do probíhajícího kurzu? Nebudu se kvůli novým studentům učit každý týden to stejné? Probírá se podle učebnice nebo ofocených materiálů? A kolik peněz navíc mě to bude stát? Odpovědi na konkrétní otázky týkající se studia v zahraničí vám přináší následující článek.

Číst článek Výuka v zahraniční jazykové škole

studium v zahraničí - firemní

Firemní jazykové kurzy v zahraničí

Mají firemní kurzy volitelné doby nástupů? Organizují se tyto kurzy pro celé firmy nebo se ve třídě scházejí studenti různých profesí a profesních zájmů? Jaká je délka zahraničního firemního kurzu? Jak konkrétně probíhají firemní kurzy v zahraniční škole a čím se od všeobecných jazykových kurzů liší? Odpovědi najdete v následujícím článku.

Číst článek Firemní jazykové kurzy v zahraničí

kufr

Jak sbalit kufr na zahraniční pobyt

Chystáte se na jazykový kurz v zahraničí nebo už balíte kufry a odlétáte na zahraniční brigádu? Jazykové i pracovní pobyty obvykle nejsou na jeden týden a vaše zavazadla asi budou vážit nějaký ten kilogram navíc. I v tomhle případě se však za nadváhu platí. Následující článek vám chce s balením pomoci a přináší pár tipů, jak se sbalit dobře.

Číst článek Jak sbalit kufr na zahraniční pobyt


oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook