Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

COOLAGENT

www.coolagent.cz uvodni logo au-pair Work & Travel brigády v zahraničí studium v zahraničí jazykové kurzy práce v zahraničí
 

Kontaktovat agenturu a získat další informace

COOLAGENT je s Vámi již od roku 1995. Zajišťujeme pobyty v zahraničí pro různé věkové kategorie v různých koutech světa.

Díky nám můžete být Au Pair v New Yorku nebo učitelem v Číně, studovat cizí jazyky po celém světě nebo se připravit díky stáži v zahraničí na Vaši vysněnou kariéru. COOL!

Kontakty

  • COOLAGENT, Praha 1, Národní 32
    praha@coolagent.cz  | 296 246 111

COOLAGENT – BOJUJEME KAŽDÝ DEN ZA VAŠI LEPŠÍ ZNALOST CIZÍCH JAZYKŮ :-)

JAK TO VŠECHNO ZAČALO?

Duben roku 1995 – BABY COOLAGENT – Jeho rodné jméno bylo EuroPair – název COOLAGENT vznikl až později. Ze začátku jsme posílali jen Au Pair do Velké Británie, v krátké době přibyly i ostatní země a program Au Pair USA, který se stal hitem. Následovaly jazykové kurzy a po otevření pracovního trhu jsme jako jedni z prvních zavedli pracovní pobyty v Evropě a později i v USA a možnost studovat v Austrálii. Momentálně jsme pro Vás k dispozici v Praze, Brně, Bratislavě a Košicích. Kontaktní místa máme i v Londýně a Sydney. Tak se za námi stavte.

PROČ S NÁMI?

Individuální přístup a férové jednání
Klienti nám často říkají, že se jim líbí náš styl jednání. Nesnažíme se za každou cenu prodat „něco“, ale spíš zjistit, co je pro vás nejvhodnější a aby to odpovídalo Vaší představě. Máte speciální přání? Sem s ním! A pokud to bude reálné, uděláme maximum proto, abychom Vám vyšli vstříc :-)

Zkušenosti
Většina našich koordinátorek má osobní zkušenost s vlastním pobytem v zahraničí, takže Vám umí velmi dobře poradit. Ještě před odjezdem také získáte množství tipů, které se vám budou hodit. Praktické informace se snažíme napsat i do našich programových manuálů, které zasíláme všem klientům.

Jsme tu už 22 let
Na trhu jsme už od roku 1995, což je …... už 22 let! No není to dobrá záruka toho, že se na nás můžete spolehnout a že víme, co děláme? :-)

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

Kompletní servis s vyřízením těchto pobytů:

  • Au Pair pobyty v Evropě, USA a Číně
  • Programy placené pracovní praxe v Evropě, USA, Kanadě, na Novém Zélandu a v Austrálii
  • Jazykové pobyty
  • Střední škola v zahraničí
  • Zajištění letenek, jízdenek a pojištění

Články o nás


oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook