Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Bavard Languages

www.bavardlanguages.cz/ uvodni logo studium v zahraničí jazykové kurzy
 

Kontaktovat agenturu a získat další informace

Objevte více než 250 vzrušujících jazykových destinací po celém světě pečlivě vybraných našimi experty. Pracujeme s důvěryhodnými školami a nabízíme výjimečné jazykové pobyty přizpůsobené vašim osobním potřebám a cílům. S kurzy ve více než 20 jazycích na 5 kontinentech vítejte do světa jazyků.

Kontakty

  • Bavard Languages, Praha 1, Vodičkova 25
    info@bavardlanguages.cz  | +420 222 251 500

Proč zrovna Bavard Languages?

Bavard znamená v překladu „hovorný“, „upovídaný“, „kecal“ nebo i „žvanil“ – a naším cílem je právě to, aby se z Vás, našich zákazníků, stali hovorní a upovídaní kecalové v cizích jazycích.

5 důvodů proč si vybrat Bavard

  • Jsme partnerskou agenturou švýcarské ESL – nejlepší agentury západní Evropy 2010,2011 a 2014.
  • Záruka nejnižší ceny – Pokud u některého z našich konkurentů obdržíte nabídku na stejnou školu, za stejných podmínek jako u nás, pošlete nám ji. Nejen že cenu dorovnáme, ale rozdíl až do výše 1.500 Kč Vám ještě navíc odečteme.
  • Členové našeho týmu navštívili spoustu partnerských škol a destinací, můžeme tak poskytnout opravdu odborné poradenství jak při výběru školy, tak i při zařizování víz.
  • Široké portfolio škol a programů, nejen pro zájemce o studium jazyků jako takové, ale i s možností kombinace s kurzy vaření, jógy nebo surfování.
  • Zájemcům o angličtinu nabízíme zdarma lekci jazykové diagnostiky s rodilým mluvčím k určení jazykové úrovně a doporučení vhodného programu.

Speciální nabídky jazykových pobytů

Nemáte peněz nazbyt? Podívejte se na aktuální zvýhodněnou nabídku jazykových pobytů. Nebo si domluvte osobní konzultaci v naší kanceláři a pomůžeme Vám vybrat pobyt přesně na míru.

Online testy

Chcete před cestou zjistit svou jazykovou úroveň? Hned teď si můžete udělat bezplatný on-line test angličtiny, španělštiny, němčiny, francouzštiny, italštiny, arabštiny nebo čínštiny.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled

Články o nás


oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook