Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Sociální podnikání, dlouhodobá nezaměstnanost

Zkušenosti a rady pro dobrovolnické pobyty v zahraničí.

Sociální podnikání, dlouhodobá nezaměstnanost

Příspěvekod Petraa » pon 25. črc 2016 14:51:48

Dobrý den,

mnoho sociálně podnikajících firem se řeší problém dlouhodobé nezaměstnanosti, snaží se sehnat práci i osobám znevýhodněným na trhu práce (např. handicapovaných).

Pomozte mi, prosím vyplněním krátkého dotazníku na toto téma. Pomůže to jak mně, tak hlavně firmám a jejím zaměstnancům. Trvá to asi 8minut a nic to nestojí.

Dotazník: http://goo.gl/forms/PsqKm4ezORLwKgyn2

Děkuji mnohokrát.
Petraa
 

Re: Sociální podnikání, dlouhodobá nezaměstnanost

Příspěvekod Silva » pát 12. dub 2019 23:06:33

Dobrý den, snad nevadí, že jsem váš dotazník vyplnila až teď. Každopádně musím říct, že to máte opravdu pěkně zpracované a obsahově na dobré úrovni. Já se o sociální podnikání dost zajímám. Chtěla bych si založit takovou firmu, kde bych dávala šanci sociálně znevýhodněným lidem. Ale bohužel nejsem vůbec na tu všechnu administrativu kolem toho stavěná. Přemýšlím, že bych se obrátila na někoho, kdo by mi v tomto mohl pomoci, něco jako toto
Silva
 

Re: Sociální podnikání, dlouhodobá nezaměstnanost

Příspěvekod Silva » pát 12. dub 2019 23:13:28

Silva píše:
> Dobrý den, snad nevadí, že jsem váš dotazník vyplnila až teď. Každopádně musím říct,
> že to máte opravdu pěkně zpracované a obsahově na dobré úrovni. Já se o sociální
> podnikání dost zajímám. Chtěla bych si založit takovou firmu, kde bych dávala šanci
> sociálně znevýhodněným lidem. Ale bohužel nejsem vůbec na tu všechnu administrativu
> kolem toho stavěná. Přemýšlím, že bych se obrátila na někoho, kdo by mi v tomto
> mohl pomoci, něco jako toto
Pardón, nezobrazil se odkaz. Myslela jsem něco jako http://comeflexoffice.cz/sluzby/zastupovani-na-uradech
Silva
 


Zpět na Dobrovolnictví

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron