Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

CentrumDM. cz

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Re: CentrumDM. cz

Příspěvekod stejskal » stř 16. úno 2011 22:37:36

pozor na agenturu centrum dm žádnou práci nesežene, pouze z inzertních novin a z internetu státne pár inzerátů možná to tak přeloží ale i tomu nevěřím a pošlou vám to emailem z vlastní zkušenosti na žádnou nabídku mi nepřišla odpověd jediné co mi po 4 měsících přišlo je faktura na 12.270 kč takže jsem jim okamžitě napsal a natvrdo jim řekl, že celou věc předávám své pojištovně das, dám je do televize a udělám jim peknou reklamu obratem mi napsali, že jim najednou bude stačit jen 5800 kč a jestli s tím souhlasím tak i klidně na splátky a bez navýšení, samozřejmě jim nic nezaplatím a vše budu řešit soudní cestou pozor velký podvod na lidi, žádná nabídka práce skutečná nepřijde vyvarujte se této rádoby agentuře jsou to jen a jen podvodníci
stejskal
 

Re: CentrumDM. cz

Příspěvekod polydekon1 » pát 18. úno 2011 14:24:35

Ahoj , četl jsem smlouvu kterou jsem dnes dostal od fi. Centrumdm.cz , myslim ze je to velky podvod jsou tam vsude jen korunove polozky ale pokud si to spocitate tak jen a jen platite hlavne za preklad z cestiny do anglictiny !!Je to VELKY PODVOD , NIC NEPODEPISUJTE !!!
polydekon1
 

Re: CentrumDM. cz

Příspěvekod Vebunka » úte 22. úno 2011 11:32:26

Já jsem formulář ani nevyplnila, jen jsem se podívala na Vaše názory a prdim na to.. Něco na tom bude (Nějaký podvod)..
Vebunka
 

Re: CentrumDM. cz

Příspěvekod Kewin » úte 22. úno 2011 22:10:29

Zdravím, dokud teda nic nepodepíšu tak se ničeho nemusím bát? Nebudou po mě vymáhat nějaké peníze jen za to, že mi byla jejich společností zaslána smlouva?
Kewin
 

Re: CentrumDM. cz

Příspěvekod lol » sob 05. bře 2011 12:26:23

stejne tu stranku vytvorily nejaci postizeni lide, ani nechapu jak jste si tam mohli neco precist dyt je to do oci rvouci
lol
 

Re: CentrumDM. cz

Příspěvekod Škrabal » úte 08. bře 2011 11:24:01

U Centrum DM jsem nezaplatil dluhy za překlad mé ročníkové práce z češtiny do angličtiny za 6.800 Kč, protože mi zaslali překlad ještě před úhradou (splatnost faktury byla 14 dní), tak jsem se na to vykašlal. Myslel jsem, že to platit nemusím, když mi agentura překlad zaslala. Chtěl jsem s nimi vyjebat. Agentura mě zažalovala u soudu, který jsem prohrál a následně během pár dní přišel exekutor na zabavení majetku, zrovna, když byly doma jen rodiče. Exekutor si řekl skoro 4x tolik, co byl můj dluh. Musel jsem zaplatit i soudní poplatky a exekutora. Během soudu mi soudce řekl, že neplacení dluhu je trestný čin a že jsem se dopustil sám podvodu. Soudce se ptal agentury, jestli kromě náhrady škody bude mě žalovat i za trestnou činnost podvodu. Takže je možné, že půjdu ještě do vězení. Do té doby musím honem vydělat na brigádách na exekutora.
Škrabal
 

Dlužníci versus CentrumDM. cz

Příspěvekod Advokát Novotný » úte 08. bře 2011 11:41:30

Dobrý den,

dle mého právního názoru Vám dlužníkům vězení rozhodně nehrozí. Dopustil jste sice podvodu a porušil zákon tím, že jste odmítl agentuře Centrum DM dluh zaplatit, ale z toho se dostanete s podmínkou, pokud vůbec soud na trestní činnost bude. Záleží na tom, jak se agentura k tomu sama postaví. Pokud ji obratem zaplatíte dluhy, tak jí nebude stát za to, aby Vás žalovala i pro trestný čin podvodu.

Horší je to s dluhem, ten bych uhradil, co nejdříve, protože exekuce se může výrazně prodražit. Z pár tisící korun je pár desítek tisíc korun a z toho můžete mít doživotní dluh.

Osobní můj názor na celou věc je, že opravdu nechápu, proč si někdo objedná služby s úmyslem nezaplatit. Kvůli pár korunám riskovat soud, vězení a velké dluhy za to nestojí. I průměrně inteligentní člověk pochopí, že i v Tescu musí zaplatit nákup. Na internetu je to stejné, s tím rozdílem, že Vás identifikovat je dnes výrazně jednodušší než v Tescu.

Dalším závažným problémem je zákon o poškozování dobrého jména. Pokud uvádíte na internetu, "že Vás někdo podvedl" nebo "že to dáte do novin" apod., tak si uvědomte, že to budete muset prokázat i u soudu, který rozhodně nebude na Vaší straně, protože se dopouštíte opětovně trestného činu. Osobně bych se rozhodně NIKDY neodvážil na internetu, v médiích, na úřadech apod. pomluvit či hanobit jednou osobu či firmu. Lidé, kteří tak činní riskují zbytečně

Mgr. Novotný

pro dotazy mi pište na mail
advokacie.novotny@seznam.cz
Advokát Novotný
 

Re: CentrumDM. cz

Příspěvekod Galynam » úte 08. bře 2011 23:07:14

Prosim Vas p.Stejskale,jak jste dopadl --- napiste prosim na mail galynam@seznam .cz -- Jsem ve stejnem pruseru....a nevim co mam delat?
Galynam
 

Re: CentrumDM. cz

Příspěvekod galynam » čtv 10. bře 2011 14:13:12

Lidi,--- prosim vás nic ne podepisovát eto podfuk-- za 1 zasilani na mail zaplatite skoro 13.000 tis ,jsem v prusvihu , prisla mi faktura za to jedne zasilani... lidi hledaji prace a oni tak krasne a lehce maji s nas Prosim všech ,kdo dopadl jako ja zavolejte mi ja budu davat do sudu jich 608327950
galynam
 

Re: CentrumDM. cz

Příspěvekod Navstevnik » čtv 17. bře 2011 11:04:41

Clovek zaplati tisice korun za preklad, jenom aby zjistil, ze nabizene pozice jsou uz davno obsazene a inzeraty nekolik mesicu stare. Ted kdyz je ve Velke Britanii nejvetsi nezamestnanost za poslednich 20 let, nikdo nebude cekat na zajemce z Cech, kdyz se na stejne misto hlasi 10 britskych obcanu, pro ktere je anglictina materskym jazykem a mohou nastoupit hned zitra. I kdyz jejich nabidky zni velice lakave, az trochu nerealne....prosim proctete si dukladne smlouvu nez podepisete !!!!!!
Navstevnik
 

PředchozíDalší

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron