Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Belko Martin, KnoflikEU = podvodník

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Re: Belko Martin, KnoflikEU = podvodník

Příspěvekod Lachnit Vaclav » pát 13. led 2017 18:17:19

Přeji Všem příjemný den. Totu firmu hodnotím velice kladně, žádný problém s komunikací ani s vyřízením všech mých požadavků a zodpovězení otázek. Tato společnost je velmi solidární a mělo by se k ní i solidárně přistupovat. Udělali pro mne a stále dělají maximum a já jsem díky tomu spokojený ve svém novém pracovním životě. Vřele Všem doporučuji využít nabízených služeb. Pokud text nestačí, vkládám i své telefonní číslo +420773617543. S pozdravem Lachnit Václav.
Lachnit Vaclav
 

Re: Belko Martin, KnoflikEU = podvodník

Příspěvekod Alojz Urda » pát 13. led 2017 18:56:24

Firmu hodnotím kladne. Nemám žiadny problém so sprostredkovanou prácou v Rakúsku. Všetky požiadavky boli na čas splnené a otázky zodpovedané.
Alojz Urda
 

Re: Belko Martin, KnoflikEU = podvodník

Příspěvekod kamil » pon 16. led 2017 9:54:40

Dobrý den.Agentura klame a zavadza.Aj od nas zobrali po 100 eur a pracu nam nezabezpecili.Mali sme stanoveny presny odchod.Priatel dal vypoved v zamestnani a nic.Pisali sme zle hodnotenia a pani majitelka sa vyhrazala,ze ked ich nestiahneme tak sa nam ozve pravnik a bude to riesit ako ohovaranie.Dajte si pozor,cela tato agentura je podvod.
kamil
 

Re: Belko Martin, KnoflikEU = podvodník

Příspěvekod Turcan Miroslav » úte 17. led 2017 21:26:56

Dobrý deň,to čo sa tu píše,že agentúra zavádza nie je vôbec pravda. Tu je moje Hodnotenie: Som veľmi spokojný s príjemným A profesionálnym jednanim Túto agentúru odporucam!!!!!
Turcan Miroslav
 

Re: Belko Martin, KnoflikEU = podvodník

Příspěvekod Attila Lazar » stř 18. led 2017 13:40:52

Touto cestou chcem podakovať za velmi dobre vybavenie práce,či cez meil telefon alebo osobne. Velmi pekne Dakujem sPozdravom. Attila Lazar
Attila Lazar
 

Re: Belko Martin, KnoflikEU = podvodník

Příspěvekod Gejza » pát 20. led 2017 16:41:17

Ahojte.Tato agentura je urcite podvod.Nedajte sa oklamat.Je milion agentur ktore nevyberaju ziadny poplatok a pracu vam najdu.Od nas zobrali 100 eur a uz sme sa im nevedeli ani dovolat.
Gejza
 

Příspěvekod Danielka » úte 02. kvě 2017 18:52:14

Zdravim vsetkych podvedenych.Aj ja tak dopadla-je to povodnik-len slubuju pracu,zoberu poplatok 100eur,nasleduju vyhrazky,exsekucie atd.do dnesneho dna mi pracu neponukli,treba dat nan hromadne trestne oznamenie-zverejnit to do televizie.Ja by to urobila,podvedeny mi mozte zavolat-pripadne napisat sms-t.c.+420704225629 treba s nim urobit poriadok-podvody su trestne,nebude zit s nasich penazi,vela boli dlzny zdravotnej poistovni,no mi hlupy im to zaplatili.Daniela
Danielka
 

Předchozí

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník