Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol s formulářem pro přímý kontakt. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Práce u moře

www.praceumore.info uvodni logo
 
Kontaktovat agenturu a získat další informace

Na Kypru spolupracujeme s největším místním hotelovým řetězcem, v Řecku pak s několika hotelovými komplexy na různých řeckých ostrovech.

Kontakty

  • Práce u moře, Opava, Vrchní
    info@praceumore.info  | 773 522 334

Práce u moře

S prací v Řecku a na Kypru máme několikaleté osobní zkušenosti a proto jsme se rozhodli zprostředkovat jedinečnou možnost vyjet za letní prací k moři i vám.

Pracovní stáže

Jste studenti střední či vysoké školy oboru cestovní ruch či hotelnictví? Pak jsou pracovní stáže v řeckých hotelích určeny právě pro vás.

Inspirujte se

Láká vás práce na celé léto, ale nevíte, co od ní čekat? Nechte se inspirovat lidmi, kteří vyjeli a o své zážitky se podělili.

Články o nás

letadlo orez

Práce v zahraničí

Práce v zahraničí nabízí možnost zajímavého výdělku, zlepšení v cizím jazyce a získání cenných profesních i osobních zkušeností. Jak ale práci v zahraničí najít? A jaké administrativní záležitosti musíte vyřešit před odjezdem do cizí země?

Číst článek Práce v zahraničí


oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook