Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol s formulářem pro přímý kontakt. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

GLOSSA - škola jazyků

www.glossa.cz uvodni logo
 
Kontaktovat agenturu a získat další informace

S námi se domluvíte! Více než 140 kurzů 5 jazyků na 6 místech Prahy. Zakázková výuka na míru pro firmy a instituce. Britská akreditace City & Guilds, certifikát kvality ISO 9001, člen ACERT – Asociace certifikovaných jazykových škol.

Kontakty

  • GLOSSA - škola jazyků, Praha 1, Jindřišská 11
    info@glossa.cz  | +420 224 219 484

ŠEST DŮVODŮ, PROČ STUDOVAT JAZYKY S NÁMI:

1. VÍCE NEŽ 140 KURZŮ, 5 JAZYKŮ, 6 DOBŘE DOSTUPNÝCH MÍST.

Každý den, v kteroukoli dobu, různá místa v Praze u stanic metra – nabízíme široký výběr kurzů tak, jak je potřebujete.

2. ZÁRUKA NÁVRATU KURZOVNÉHO:

Učíme dobře a rádi, vyzkoušejte to. Ne na uměle prezentované ukázkové hodině, ale v každém kurzu, s garancí hodin na zkoušku. Pokud Vám nebude zvolený kurz vyhovovat, nabídneme Vám jiný, nebo Vám během záruční doby vrátíme kurzovné zpět. V plné výši.

3. KURZOVNÉ OD 3980 KČ NE ZA SEMESTR, ALE ZA CELÝ ŠKOLNÍ ROK:

Za dva semestry kurzu Klasik 1×2 hodiny týdně zaplatíte kurzovné v rozmezí 3980 – 4980 Kč. Ceny našich kurzů se liší. Znamená to, že dostáváte pokaždé jinou službu? Není tomu tak, všechny kurzy jsou stejně kvalitní. Ale časy a místa výuky jsou různé. I výběrem kurzu tedy můžete ušetřit.

4. DVA KURZY ZA CENU JEDNOHO:

Ke každému kurzu dostanete u nás zdarma roční přístup ke kvalitnímu e-learningu English University Online v hodnotě 1990 Kč!

5. NIKDY NE VÍCE, NEŽ DESET:

Čím větší je výuková skupina, tím méně prostoru dává pro individuální práci. Obáváte se, že naše výhodné ceny jsou možné jen díky velkým skupinám? Taková obava je zbytečná. U nás v kurzech typu klasik není skupina nikdy větší, než 10 posluchačů. Některé kurzy otevíráme i v exkluzivní variantě premium. Do takových kurzů se vždy může přihlásit nejvýše 5 zájemců.

6. PODLE VÁS, NEBO ZA POLOVIC:

Řada zájemců o jazykové kurzy už se s tím setkala: Škola nabízí mimořádně široký výběr kurzů. Výuku však zahájí jenom v některých, kde je zájem posluchačů největší. My uděláme vše pro to, aby se kurz, který zvolíte, opravdu opravdu otevřel. A pokud to nebude zcela výjimečně možné, nabídneme Vám jiný kurz se slevou 50%

Články o nás

studium v zahraničí 1

Proč studovat v zahraničí?

Stále váháte, zda zkusit či nezkusit studium v zahraničí? Zdá se vám to zbytečné? Nebo moc drahé? Anebo vám připadá vyřizování studia v zahraničí příliš složité? Připravili jsme pro vás sérii článků, kterými vám chceme zjednodušit vaše rozhodování při výběru vhodného jazykového zahraničního kurzu. Proč tedy studovat v zahraničí?

Číst článek Proč studovat v zahraničí?

zahraničí

Jak si vybrat zahraniční jazykový kurz

Výběr jazykového kurzu, který bude přesně splňovat vaše touhy a požadavky, je nejlepší způsob jak naplnit očekávání, dosáhnout stanovených cílů a jak si usnadnit příští studijní nebo pracovní léta. Proto je velmi důležité vybírat pečlivě. Druhý díl seriálu o studiu v zahraničí přináší hlavní kritéria pro výběr nejvhodnějšího jazykového pobytu pro vás.

Číst článek Jak si vybrat zahraniční jazykový kurz

zahraniční

Jak probíhá studium v zahraničí

Už víte, proč chcete studovat v zahraničí, vybrali jste si pro vás nejvhodnější kurz, ale pořád pociťujete určité obavy. Při představě, že budete v zahraničí sami, se vám rozbuší srdce. Tento článek vám přináší informace o tom, jak konkrétně všechno probíhá – od vašeho příjezdu do zahraničí, přes pobyt a výuku, až po samotný odjezd z jazykového kurzu domů.

Číst článek Jak probíhá studium v zahraničí

studium v zahraničí

Oblíbené země pro studium v zahraničí

Který jazyk je na vrcholu jazykových studií a který na jejich chvostu? Do kterých zemí se jezdí na jazykové pobyty nejčastěji? Jaké kurzy a zkoušky byly nejžádanější? Odpovědi na tyto a další otázky týkající se studia v zahraničí vám přináší následující článek.

Číst článek Oblíbené země pro studium v zahraničí

studim na zahraniční škole

Výuka v zahraniční jazykové škole

Jak se zapojím do probíhajícího kurzu? Nebudu se kvůli novým studentům učit každý týden to stejné? Probírá se podle učebnice nebo ofocených materiálů? A kolik peněz navíc mě to bude stát? Odpovědi na konkrétní otázky týkající se studia v zahraničí vám přináší následující článek.

Číst článek Výuka v zahraniční jazykové škole

studium v zahraničí - firemní

Firemní jazykové kurzy v zahraničí

Mají firemní kurzy volitelné doby nástupů? Organizují se tyto kurzy pro celé firmy nebo se ve třídě scházejí studenti různých profesí a profesních zájmů? Jaká je délka zahraničního firemního kurzu? Jak konkrétně probíhají firemní kurzy v zahraniční škole a čím se od všeobecných jazykových kurzů liší? Odpovědi najdete v následujícím článku.

Číst článek Firemní jazykové kurzy v zahraničí

kufr

Jak sbalit kufr na zahraniční pobyt

Chystáte se na jazykový kurz v zahraničí nebo už balíte kufry a odlétáte na zahraniční brigádu? Jazykové i pracovní pobyty obvykle nejsou na jeden týden a vaše zavazadla asi budou vážit nějaký ten kilogram navíc. I v tomhle případě se však za nadváhu platí. Následující článek vám chce s balením pomoci a přináší pár tipů, jak se sbalit dobře.

Číst článek Jak sbalit kufr na zahraniční pobyt


oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook