Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací»

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol s formulářem pro přímý kontakt. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací»

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací»

Bavard Languages

www.bavardlanguages.cz/ uvodni logo studium v zahraničí jazykové kurzy
 

Kontaktovat agenturu a získat další informace

Objevte více než 250 vzrušujících jazykových destinací po celém světě pečlivě vybraných našimi experty. Pracujeme s důvěryhodnými školami a nabízíme výjimečné jazykové pobyty přizpůsobené vašim osobním potřebám a cílům. S kurzy ve více než 20 jazycích na 5 kontinentech vítejte do světa jazyků.

Kontakty

  • Bavard Languages, Praha 1, Vodičkova 25
    info@bavardlanguages.cz  | +420 222 251 500

Proč zrovna Bavard Languages?

Bavard znamená v překladu „hovorný“, „upovídaný“, „kecal“ nebo i „žvanil“ – a naším cílem je právě to, aby se z Vás, našich zákazníků, stali hovorní a upovídaní kecalové v cizích jazycích.

5 důvodů proč si vybrat Bavard

  • Jsme partnerskou agenturou švýcarské ESL – nejlepší agentury západní Evropy 2010,2011 a 2014.
  • Záruka nejnižší ceny – Pokud u některého z našich konkurentů obdržíte nabídku na stejnou školu, za stejných podmínek jako u nás, pošlete nám ji. Nejen že cenu dorovnáme, ale rozdíl až do výše 1.500 Kč Vám ještě navíc odečteme.
  • Členové našeho týmu navštívili spoustu partnerských škol a destinací, můžeme tak poskytnout opravdu odborné poradenství jak při výběru školy, tak i při zařizování víz.
  • Široké portfolio škol a programů, nejen pro zájemce o studium jazyků jako takové, ale i s možností kombinace s kurzy vaření, jógy nebo surfování.
  • Zájemcům o angličtinu nabízíme zdarma lekci jazykové diagnostiky s rodilým mluvčím k určení jazykové úrovně a doporučení vhodného programu.

Speciální nabídky jazykových pobytů

Nemáte peněz nazbyt? Podívejte se na aktuální zvýhodněnou nabídku jazykových pobytů. Nebo si domluvte osobní konzultaci v naší kanceláři a pomůžeme Vám vybrat pobyt přesně na míru.

Online testy

Chcete před cestou zjistit svou jazykovou úroveň? Hned teď si můžete udělat bezplatný on-line test angličtiny, španělštiny, němčiny, francouzštiny, italštiny, arabštiny nebo čínštiny.

nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled

Články o nás


oblibene

RSS Odebírat novinky přes RSS/XML

Nazkušenou.cz on Facebook